Азия Даму Банкі Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 8 тамыздағы № 146-ө Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
2014 жылғы 2-5 мамырда Астана қаласында Азия Даму Банкі Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін (бұдан әрі - жыл сайынғы мәжіліс) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Осы өкімнің қосымшасына сәйкес құрамда жыл сайынғы мәжілісті дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті құрылсын.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 12.02.2013 № 23-ө Өкімімен.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 8 тамыздағы
№ 146-ө өкіміне
қосымша
Азия Даму Банкі Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы
мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінің құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Астана қаласының әкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Ресми іс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
«Экономикалық зерттеулер институты» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)

Об организационном комитете по подготовке и проведению 47-го ежегодного заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 августа 2012 года № 146-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 2 — 5 мая 2014 года 47-го ежегодного заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития (далее - ежегодное заседание):
1. Создать организационный комитет по подготовке и проведению ежегодного заседания в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 12.02.2013 № 23-р.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 августа 2012 года № 146-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
47-го ежегодного заседания Совета управляющих
Азиатского Банка Развития
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Министр транспорта и коммуникации Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр культуры Республики Казахстан
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
вице-министр регионального развития Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан  аким города Астаны
заведующий Отделом официальных мероприятий и внешних связей Управления Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
президент акционерного общества «Институт экономических исследований» (по согласованию)