Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 81-Ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер мен құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді және құқықтық актілерді қабылдасын, қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2014 жылғы 10 маусымдағы
№ 81-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының iшкi iстер
органдары туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір
заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер мен құқықтық
актілердің тізбесі

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2014 года № 81-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года «Об органах внутренних дел Республики Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел» (далее – перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и правовые акты, проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 июня 2014 года № 81-р
Перечень
нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан
от 23 апреля 2014 года «Об органах внутренних дел Республики
Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
деятельности органов внутренних дел»

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 27.02.2015 № 15-ө өкімімен.
Р/с №
Нормативтік
құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
«Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі өртке қарсы қызмет органдары мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттары бойынша тізілімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1283 Жарлығына және «Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ІІМ
2014 жылғы маусым
2
«Қазақстан Республикасы Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 қазандағы
№ 1042 қпү қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
3
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
4

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 27.02.2015 № 15-р.
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1283 «Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям» и в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284 «О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан»
Указ Президента Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
2
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства от 7 октября 2004 года № 1042 дсп «Об утверждении Положения о Государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
3
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
4

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
5
Жарылғыш материалдарды сатып алу, сақтау, есепке алу, тасымалдау, әкелу және әкету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
6
Азаматтық пиротехникалық заттарды және оларды пайдалану арқылы жасалған бұйымдарды сақтау, есепке алу, пайдалану, тасымалдау, жою, әкелу, әкету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
7
Есірткінің, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласында  объектілерді және үй-жайларды пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
8
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 27.02.2015 № 15-ө өкімімен.
9
Есiрткi, психотроптық заттар мен прекурсорларды әкелу, әкету, транзиттеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
10
Жасырын ұйымдарды, үй-жайларды, көлік құралдарын, қызметкерлердің жеке басын және олардың ведомстволық тиесілігін шифрлау үшін басқа мемлекеттік органдар мен ұйымдардың құжаттарын пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
11
Қылмыстық жазаны және қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын орындайтын органдар мен мекемелердің қызметіне жәрдемдесу, сондай-ақ қылмыстық жазасын өтеген адамдарға әлеуметтiк және өзге де көмекті ұйымдастыру жөніндегі жергілікті атқарушы органдар жанындағы консультативтік-ке ңесші орган туралы үлгілік ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
12
«Күзет қызметi туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
13
Қаруды сақтауға және алып жүруге ішкі істер органдарының тиісті рұқсаты бар жеке тұлғалардың жарақат салатын патрондармен ату мүмкіндігі бар ұңғысыз атыс қаруын, газды қаруды ерікті түрде өтеулі негізде тапсыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
14
Қызметін ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жалақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
15
Тұрғын үймен қамтамасыз ету, тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеу қағидаларын, сондай-ақ өтемақы алуға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының санаттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
16

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
5
Об утверждении Правил приобретения, хранения, учета, перевозки, ввоза и вывоза взрывчатых материалов
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
6
Об утверждении Правил хранения, учета, использования, перевозки, уничтожения, ввоза, вывоза гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
7
Об утверждении Правил использования объектов и помещений в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
8
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 27.02.2015 № 15-р.
9
Об утверждении Правил ввоза, вывоза, транзита наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
10
Об утверждении Правил использования документов других государственных органов и организаций для зашифровки конспиративных организаций, помещений, транспортных средств, личности сотрудников и их ведомственной принадлежности
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
11
Об утверждении Типового положения о консультативно-совещательном органе при местных исполнительных органах по содействию деятельности органов и учреждений, исполняющих уголовные наказания и меры уголовно-правового воздействия, а также организации социальной и иной помощи лицам, отбывшим уголовные наказания
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
12
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года № 407 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан «Об охранной деятельности»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
13
Об утверждении Правил добровольной возмездной сдачи огнестрельного бесствольного, газового оружия с возможностью стрельбы патронами травматического действия физическими лицами, имеющими соответствующее разрешение органов внутренних дел на хранение и ношение оружия
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
14
Об утверждении перечня должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
15
Об утверждении Правил обеспечения жилищем, выплаты компенсации за наем (аренду) жилища, а также категории должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право на получение компенсации
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
16

«Арнаулы атақтар мен оларға сәйкес келетін шекті арнаулы атақтар берілетін Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары, қылмыстық-атқару жүйесі, мемлекеттік өртке қарсы қызметі және кеден органдары лауазымдарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 мамырдағы № 643 қпү қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
17
«Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ, ӨДМ
2014 жылғы маусым
18
Атыс тирлерi (атыс орындары) мен стендтерiн ашу және олардың жұмыс iстеу қағидаларын бекіту туралы және «Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы» Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
19
Қылмыстық құқық бұзушылық жасады деп күдік келтірілген адамның ізіне түсу, оқиға орнына бару, төтенше немесе соғыс жағдайы қолданылған кезеңде, қарулы қақтығыс жағдайында, төтенше жағдайларды жою кезінде, сондай-ақ меншік иелеріне материалдық залал келтірген жағдайда оның орнын толтыра отырып, егер кідірту адамдардың өмірі мен денсаулығына нақты қатер төндіруі мүмкін болатын болса, жедел медициналық көмекке мұқтаж адамдарды медицина ұйымдарына жеткізу үшін көліктің кез келген түрін (дипломатиялық иммунитеті бар шет мемлекеттер өкілдіктері мен халықаралық ұйымдардың көлік құралдарынан басқа) пайдалану қағадаралын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2014 жылғы маусым
20
Спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату қағидаларын
шешім
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2014 жылғы шілде
21
Ішкі істер органдарының жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
22
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының құрылымдарын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
23
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының үлгілік құрылымдары мен үлгілік штаттарын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
24
Ішкі істер органдарының штаттық нормативтерін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
25
Ішкі істер органдарының қызметкерлері мен жұмыскерлерінің жүктеме нормативтерiн бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
26
Ішкі істер органдары жүйесінде ғылыми-зерттеу қызметін ұйымдастыру туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
27
Ішкі істер министрлігінің құрылымдық бөлімшелері, ведомстволары, Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағынысты аумақтық органдар мен ұйымдар туралы ережені бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
28
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі ішкі істер департаменттерінің, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаменттерінің құрылымдық бөлімшелері туралы үлгілік ережелерді бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
29
Ішкі істер министрлігі жанындағы Қоғамдық кеңес туралы ережені, оның құрамын және аумақтық ішкі істер органдары жанындағы Қоғамдық кеңестер туралы үлгілік ережені бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
30
Ішкі істер органдарының білім беру ұйымдары қызметінің қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
31
Ішкі істер органдары білім беру ұйымдарының түлектерін бөлу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
32
Ішкі істер органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілеріне сыныптық біліктілігін беру, жоғарылату, растау, төмендету және алып тастау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
33
Ішкі істер органдары жүйесінде ұйымдық-штаттық іс-шаралар жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
34
Ішкі істер органдарында профилактикалық есепте тұратын адамдарды профилактикалық бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
35

О внесении дополнений в постановление Правительства от 19 мая 2012 года № 643 дсп «Об утверждении перечня должностей органов внутренних дел, уголовно-исполнительной системы, государственной противопожарной службы и таможенных органов Республики Казахстан, которым присваиваются специальные звания и соответствующие им предельные специальные звания»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
17
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673 «Об утверждении Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД, МРР
Июнь
2014 года
18
Об утверждении правил открытия и функционирования стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия»
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
19
Об утверждении правил использования любого вида транспорта (кроме транспортных средств представительств иностранных государств и международных организаций, обладающих дипломатическим иммунитетом) для преследования лиц, подозреваемых в совершении уголовного правонарушения, прибытия к месту происшествия, в период действия чрезвычайного или военного положения, в условиях вооруженного конфликта, при ликвидации чрезвычайных ситуаций, а также для доставления лиц, нуждающихся в экстренной медицинской помощи, в медицинские организации, если промедление может создать реальную угрозу жизни или здоровью людей, с возмещением материального ущерба собственникам в случае его причинения
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Июнь
2014 года
20
Об утверждении правил реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий
решение
акимов областей, городов Астаны и Алматы
Июль
2014 года
21
Об утверждении правил организации деятельности центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
22
Об утверждении структур органов внутренних дел Республики Казахстан
приказ
МВД
Июль
2014 года
23
Об утверждении типовых структур и типовых штатов органов внутренних дел Республики Казахстан
приказ
МВД
Июль
2014 года
24
Об утверждении штатных нормативов органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
25
Об утверждении нормативов нагрузки сотрудников и работников органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
26
Об организации научно-исследовательской деятельности в системе органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
27
Об утверждении Положения о структурных подразделениях Министерства внутренних дел, ведомствах, территориальных органах и организациях, подведомственных Министерству внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
28
Об утверждении Типовых положений структурных подразделений департаментов внутренних дел областей, города республиканского значения и столицы, на транспорте, департаментов уголовно-исполнительной системы областей, города республиканского значения и столицы
приказ
МВД
Июль
2014 года
29
Об утверждении Положения об Общественном совете при Министерстве внутренних дел, его состава и типового положения об Общественных советах при территориальных органах внутренних дел
приказ
МВД
Июль 2014 года
30
Об утверждении Правил деятельности организаций образования органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
31
Об утверждении Правил распределения выпускников организаций образования органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
32
Об утверждении Правил присвоения, повышения, подтверждения, снижения и снятия классной квалификации сотрудников и военнослужащих органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
33
Об утверждении Правил проведения организационно-штатных мероприятий в системе органов внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
34
Об утверждении Правил осуществления профилактического контроля за лицами, состоящими на профилактическом учете в органах внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
35

«Iшкi iстер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жұмысын жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы» нұсқаулықты және «Iшкi iстер органдарында алынып қойылған, ерiктi түрде тапсырылған, тауып алынған қарулар мен оқ-дәрiлердi, жарылғыш заттар мен материалдарды, оқ-дәрiнi, суық қаруды қабылдап алу, есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстың тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы № 111 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
36
Учаскелік полиция инспекторларын тағайындау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
37
Ішкі істер органдары мамандандырылған күзет бөлімшелерінің қызмет атқаруын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
38
Ішкі істер органдарындағы жедел-криминалистикалық қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
39
Ведомстволық және жедел есепке алуды құру, пайдалану және жетілдіру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
40
Жалпы және арнаулы жедел-іздестіру іс-шараларын ұйымдастыру және жүргізу тактикасы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
41
Ақпараттық жүйелерді, ақпараттық-коммуни кациялық және телекоммуникациял ық желілерді, байланыс желілерін құру, пайдалану және жетілдіру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
42
«Босқын мәртебесін беру туралы өтінішхатты тіркеу және қарау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 496 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
43
Пана іздеуші адам куәлігінің үлгісін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2014 жылғы шілде
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2003 года № 111 «Об утверждении Инструкции «О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы» и Правил «О порядке работы по приему, учету, хранению и обеспечению сохранности в органах внутренних дел изъятого, добровольно сданного, найденного оружия и боеприпасов, взрывчатых веществ и материалов, пороха, холодного оружия»
приказ
МВД
Июль
2014 года
36
Об утверждении Правил назначения участковых инспекторов полиции
приказ
МВД
Июль
2014 года
37
Об утверждении Правил организации несения службы специализированных охранных дел подразделений органов внутренних
приказ
МВД
Июль
2014 года
38
Об утверждении Правил осуществления оперативно-криминалистической деятельности в органах внутренних дел
приказ
МВД
Июль
2014 года
39
Об утверждении Правил создания, использования и совершенствования ведомственных и оперативных учетов
приказ
МВД
Июль
2014 года
40
Об утверждении Правил организации и тактики проведения общих и специальных оперативно-розыскных мероприятий
приказ
МВД
Июль
2014 года
41
Об утверждении Правил создания, использования и совершенствования информационных систем, информационно-
коммуникационных и телекоммуникационных сетей, сетей связи
приказ
МВД
Июль
2014 года
42
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 496 «Об утверждении Правил регистрации и рассмотрения ходатайства о присвоении статуса беженца»
приказ
МВД
Июль
2014 года
43
Об утверждении образца свидетельства лица, ищущего убежище
приказ
МВД
Июль
2014 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан