Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 81-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 15-ө өкімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 81-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 23 сәуірдегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы тиіс нормативтік құқықтық актілер мен құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 8-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр                       К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2014 года № 81-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 15-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2014 года № 81-р «О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года «Об органах внутренних дел Республики Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел» следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года «Об органах внутренних дел Республики Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел», утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 8, исключить.
Премьер-Министр                            К. Масимов