Мемлекеттік-жекешелік әріптестік пен жеке инвестицияларды пайдалану тетіктерін кеңейте отырып, салалар мен өңірлер бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі 2016 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 15-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік-жекешелік әріптестік пен жеке инвестицияларды пайдалану тетіктерін кеңейте отырып, салалар мен өңірлер бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі 2016 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Жоспарды орындауға жауапты Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттік органдары мен ұйымдары:
1) Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) жыл сайын, 25 маусымға және 25 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне Жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі жыл сайын, 25 шілдеден және 25 қаңтардан кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 9 наурыздағы
№ 15-ө өкімімен
бекітілген
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік пен жеке инвестицияларды пайдалану тетіктерін кеңейте отырып, салалар мен өңірлер бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі 2016 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары
Р/с № Іс-шараның атауы Орындалуына жауаптылар Аяқтау нысаны Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің дамуын әдіснамалық қамтамасыз ету
1.
Өңірлерде аралық семинарлар өткізу қорытындысы бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы заңнаманы жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу
облыстардың, Алматы және Астана қалаларының ЖАО, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
ҰЭМ-ге ұсыныс
2016 жылғы 1-тоқсан
2.
Жергілікті атқарушы органдардың өкілдері өңірлерде аралық семинарларда айтқан ұсыныстарды есепке ала отырып, "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру бойынша жергілікті атқарушы органдар үшін практикалық ұсынымдар" (мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасын іске асыру кезеңдерін модельдік тұрғыдан ашатын құжат) анықтамалық құжатын дайындау
ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
анықтамалық құжат
2016 жылғы 1-тоқсан
3.
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды жоспарлау рәсімдерін оңтайландыру жөнінде жаңа Бюджет кодексі тұжырымдамасының жобасына ұсыныстар енгізу
"ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
ҰЭМ-ге ұсыныс
2016 жылғы наурыз
4.
Білім саласындағы (балабақша, білім беру ұйымының жатақханасы) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, БҒМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы желтоқсан
5.
Денсаулық сақтау саласындағы (емхана, отбасылық-дәрігерлік амбулатория) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, ДСӘДМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы желтоқсан
6.
Дене шынықтыру және спорт саласындағы (дене шынықтыру-сауықтыру кешені) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, МСМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы желтоқсан
7.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы (көшеге жарық беру жүйелері, тұрғын үйлер) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы желтоқсан
8.
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, АШМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2017 жылғы маусым
9.
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы (қалдықтарды және қайталама ресурстарды іріктеу, қайта өндеу және/немесе кәдеге жарату зауыты (ендірісі)) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, ЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2017 жылғы маусым
10.
Көлік саласындағы (автовокзал) жобаны іске асыру бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының үлгілік конкурстық құжаттамасын және үлгілік мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын бекіту
ҰЭМ, ИДМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2017 жылғы маусым
11.
Мемлекеттік органдар қызметкерлерінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік мәселелері бойынша біліктілігін арттыру
ОАО, облыстардың, Алматы және Астана қалаларының ЖАО, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
"ҚМЖӘО" АҚ сертификаты
жыл сайын, тұрақты негізде
12.
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын жоспарлау және іске асыру бойынша жетекші мемлекеттердің тәжірибесін зерделеу
ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
"ҚМЖӘО" АҚ ұсынымдары
жыл сайын, тұрақты негізде
13.
Өңірлердегі әлеуметтік объектілерге (орындар, объектілер саны) мен инфрақұрылымдық жобаларға (автомобиль және темір жолдары, әуежайлар және т.б.) қажеттілікті талдау
БҒМ, ДСӘДМ, МСМ, ИДМ, өңірлік мемлекеттік-жекешелік әріптестік орталықтары (келісім бойынша), "МЖӘ ЖСО" ЖШС (келісім бойынша)
ҰЭМ-ге және "ҚМЖӘО" АҚ-ға ақпарат
жыл сайын, тұрақты негізде
14.
Мемлекеттік, үкіметтік, аумақтарды дамыту бағдарламаларын мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігі арқылы жобаларды іске асыру мүмкіндігін анықтау тұрғысынан талдау
БҒМ, ДСӘДМ, МСМ, Қорғанысмині, ІІМ, ИДМ, ЭМ, АШМ, ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
ҰЭМ-ге ақпарат
жыл сайын, тұрақты негізде
15.
Перспективалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін әзірлеу: түрлі мемлекеттік қолдау шаралары (мемлекеттік тапсырыс, грант) бар жобалар үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің оңтайлы моделін, қаржыландыру схемасын және конкурстық рәсімдердің түрлерін әзірлеу
БҒМ, ДСӘДМ, МСМ, Қорғанысмині, ІІМ, ИДМ, ЭМ, АШМ, ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
перспективалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін ҰЭМ және "ҚМЖӘО" АҚ ресми интернет-ресурсында орналастыру
жыл сайын, тұрақты негізде
16.

Об утверждении Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства по отраслям и регионам на 2016-2018 годы с расширением механизмов применения государственно-частного партнерства и частных инвестици
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2016 года № 15-р
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства по отраслям и регионам на 2016 - 2018 годы с расширением механизмов применения государственно-частного партнерства и частных инвестиций (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и организациям Республики Казахстан, ответственным за исполнение Плана:
1) обеспечить своевременное исполнение мероприятий, предусмотренных Планом;
2) ежегодно до 25 июня и 25 декабря представлять информацию о ходе исполнения Плана в Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан ежегодно не позднее 25 января и 25 июля представлять сводную информацию о ходе исполнения Плана в Правительство Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 марта 2016 года № 15-р
План мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства по отраслям и регионам на 2016-2018 годы с расширением механизмов применения государственно-частного партнерства и частных инвестиций
п/п
Наименование мероприятия
Ответственные за исполнение
Форма завершения
Срок исполнения
1
2
3
4
5
Методологическое обеспечение развития государственно-частного партнерства
1.
Выработка предложений по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства по итогам проведения кустовых семинаров в регионах
МИО областей, гг. Алматы и Астана, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
предложение в МНЭ
1 квартал 2016 года
2.
Подготовка справочного документа "Практические рекомендации для местных исполнительных органов по реализации проектов государственно-частного партнерства" с учетом предложений, высказанных представителями местных исполнительных органов на кустовых семинарах в регионах (документ, модельно раскрывающий этапы реализации проекта государственно-частного партнерства)
МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
справочный документ
1 квартал 2016 года
3.
Внесение предложений в проект концепции нового Бюджетного кодекса по оптимизации процедур планирования проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов
АО "КЦГЧП" (по согласованию)
предложение в МНЭ
март 2016 года
4.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере образования (детский сад, общежитие организации образования)
МНЭ, МОН, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
декабрь 2016 года
5.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере здравоохранения (поликлиника, семейно-врачебная амбулатория)
МНЭ, МЗСР, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
декабрь 2016 года
6.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере физической культуры и спорта (физкультурно - оздоровительный комплекс)
МНЭ, МКС, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
декабрь 2016 года
7.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере жилищно- коммунального хозяйства (сети уличного освещения, жилые дома)
МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
декабрь 2016 года
8.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере агропромышленного комплекса
МНЭ, мех, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
июнь 2017 года
9.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере охраны окружающей среды (завод (производство) по сортировке, переработке и/или утилизации отходов и вторичных ресурсов)
МНЭ, МЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
июнь 2017 года
10.
Утверждение типовой конкурсной документации проекта государственно-частного партнерства и типовых договоров государственно-частного партнерства по реализации проекта в сфере транспорта (автовокзал)
МНЭ, МИР, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
июнь 2017 года
11.
Повышение квалификации сотрудников государственных органов по вопросам государственно-частного партнерства
ЦИО, МИО областей, гг. Алматы и Астана
сертификат АО "КЦГЧП"
ежегодно на постоянной основе
12.
Изучение опыта ведущих стран по планированию и реализации проектов государственно-частного партнерства
МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
рекомендации АО "КЦГЧП"
ежегодно на постоянной основе
13.
Анализ потребности в социальных объектах (количество мест, объектов) и инфраструктурных проектах (автомобильные и железные дороги, аэропорты и другие) в регионах
МОН, МЗСР, МКС, МИР, региональные центры государственно-частного партнерства (по согласованию), ТОО "ЦСП ГЧП" (по согласованию)
информация в МНЭ и АО "КЦГЧП"
ежегодно на постоянной основе
14.
Анализ государственных, правительственных программ, программ развития территорий на предмет выявления возможности реализации проектов через механизм государственно-частного партнерства
МОН, МЗСР, МКС, МО, МВД, МИР, МЭ, МСХ, МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
информация в МНЭ
ежегодно на постоянной основе
15
Разработка перечня перспективных проектов государственно-частного партнерства: разработка оптимальной модели государственно-частного партнерства, схемы финансирования и видов конкурсных процедур для проектов с различными мерами государственной поддержки (государственный заказ, грант)
МОН, МЗСР, МКС, МО, МВД, МИР, МЭ, МСХ, МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
размещение перечня перспективных проектов государственно-частного партнерства на официальном интернет-ресурсе МНЭ и АО "КЦГЧП"
ежегодно на постоянной основе
16.

"Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу бойынша көрсетілетін қызметтер құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 564 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
ҰЭМ, "МЖӘ ЖСО" ЖШС (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы тамыз
17.
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелердің 2016 - 2018 жылдарға арналған лимиттерін бекіту
ҰЭМ, Қаржымині
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
2016 жылғы сәуір
18.
Халықаралық қаржы ұйымдарының ұсыныстарын есепке ала отырып, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелердің лимиттерін айқындау әдістемесін өзектендіру
ҰЭМ, Қаржымині, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
Үкіметке ұсыныстар
2016 жылғы тамыз
19.
Іске асыруға жоспарланатын республикалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту
ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
конкурстық құжаттамалардың бекітілуіне қарай
20.
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылуын бағалау
ҰЭМ, "ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
"ҚМЖӘО" АҚ ұсынымдары
жыл сайын, жылдың қорытындысы бойынша
21.
Жоспарланып және іске асырылып жатқан республикалық және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін жүргізу
"ҚМЖӘО" АҚ (келісім бойынша)
жоспарланып және іске асырылып жатқан республикалық және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі
жыл сайын, тұрақты негізде
Мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамытудың практикалық аспектілері
22.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
ДСӘДМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
23.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын білім саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
БҒМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
24.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын инфрақұрылым саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
ИДМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
25.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын мәдениет және спорт саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
МСМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
26.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарына қамтитын энергетика саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
ЭМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
27.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
АШМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
28.
Мыналарды:
паспортты;
енгізу кестесін;
коммуникациялар жоспарын қамтитын құқық қорғау саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту
ІІМ, ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
2016 жылғы наурыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖАО - жергілікті атқарушы органдар
"ҚМЖӘО" АҚ - "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
МСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"МЖӘ ЖСО" ЖШС - "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын сүйемелдеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ОАО - орталық атқарушы органдар

Внесение изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 июля 2015 года № 564 "Об утверждении методики определения стоимости услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов"
МНЭ, ТОО "ЦСП ГЧП" (по согласованию)
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
август 2016 года
17.
Утверждение лимитов государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, местных исполнительных органов на 2016-2018 годы
МНЭ, МФ
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
апрель 2016 года
18.
Актуализация методики определения лимитов государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, с учетом предложений международных финансовых организаций
МНЭ, МФ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
предложения в Правительство
август 2016 года
19.
Утверждение перечня республиканских проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации
МНЭ
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
по мере утверждения конкурсных документаций
20.
Оценка реализации проектов государственно-частного партнерства
МНЭ, АО "КЦГЧП" (по согласованию)
рекомендации АО "КЦГЧП"
ежегодно по итогам года
21.
Ведение перечня планируемых и реализуемых республиканских и местных проектов государственно-частного партнерства
АО "КЦГЧП" (по согласованию)
перечень планируемых и реализуемых республиканских и местных проектов государственно-частного партнерства
ежегодно на постоянной основе
Практические аспекты развития государственно-частного партнерства
22.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере здравоохранения, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МЗСР, МНЭ
приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
март 2016 года
23.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере образования, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МОН, МНЭ
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
март 2016 года
24.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере инфраструктуры, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МИР, МНЭ
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
март 2016 года
25.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере культуры и спорта, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МКС, МНЭ
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
март 2016 года
26.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере энергетики, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МЭ, МНЭ
приказ Министра энергетики Республики Казахстан
март 2016 года
27.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в сфере сельского хозяйства, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МСХ, МНЭ
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
март 2016 года
28.
Утверждение Плана мероприятий по реализации проектов государственно-частного партнерства в правоохранительной сфере, предусматривающего:
паспорт;
график внедрения;
план коммуникаций.
МВД, МНЭ
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
март 2016 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИО - местные исполнительные органы
АО "КЦГЧП" - акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
ТОО "ЦСП ГЧП" - товарищество с ограниченной ответственностью "Центр сопровождения проектов государственно-частного партнерства"
ЦИО - центральные исполнительные органы