"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жол жүрісін ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 29 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 8 тамыздағы №122-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 180-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жол жүрісін ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 29 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 122-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жол жүрісін ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 29 маусымдағы Заңымен негізделген құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 ақпандағы № 134 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы қараша
И.В. Лепеха
2.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2023 жылғы қараша
И.В. Лепеха
";
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын көрсететін көлік құралын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктерді, ұлттық жүргізуші куәліктерін және мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін жеделдетілген тәртіппен беру бойынша көрсетілетін қызмет бағаларының прейскурантын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ,
БҚДА
(келісу бойынша)
2023 жылғы желтоқсан
И.В. Лепеха,
Б.Қ. Сәмбетов
".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 августа 2023 года № 122-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 июня 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации дорожного движения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 2023 года № 180-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 августа 2023 года № 122-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 июня 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации дорожного движения" следующие изменения:
в перечне правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 29 июня 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации дорожного движения", утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 1 и 2, изложить в следующей редакции:
"
1.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1999 года № 134 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
ноябрь
2023 года
Лепеха И.В.
2.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
ноябрь
2023 года
Лепеха И.В.
";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5.
Об утверждении прейскуранта цен на услугу по выдаче в ускоренном порядке свидетельств о государственной регистрации транспортных средств, национальных водительских удостоверений и государственных регистрационных номерных знаков, оказываемую республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД,
АЗРК (по согласованию)
декабрь
2023 года
Лепеха И.В.,
Самбетов Б.К.
".
Премьер-Министр А. Смаилов