"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 182-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссияны ұйымдастыру мен жұмыс тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2023 года № 182-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в составе Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр транспорта Республики Казахстан";
после строки "вице-министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан";
в Положении о Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок работы Комиссии осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
Премьер-Министр А. Смаилов