"Сарыарқаполиметалл" АҚ ақцияларын мемлекеттiк комитетке тапсыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 13 қарашадағы N 0451
Қазтұтынуодағы жүйесiндегi инвестициялық жекешелендiру қорларының "Сарыарқаполиметалл" акционерлiк қоғамы акцияларының 46 процентiн швейцарияның "NAKOSTA AG" фирмасының басқаруына беруге байланысты:
1. Жекешелендiрiлгенге дейiн "Сарыарқаполиметалл" акционерлiк қоғамы акцияларының 39 процентi мөлшерiн швейцарияның "NAKOSTA AG" фирмасының басқаруына беру Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне тапсырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне кәсiпорындарды басқару туралы келiсiмнiң шарттарын орындауға бақылау жасауды iске асыру мiндеттелсiн және оған осы өкiмдi жүзеге асыру жөнiндегi мемлекеттiк органдар қызметiн үйлестiру жүктелсiн.
Премьер-министр

О передаче в управление государственный пакет акций АО "Сары-Аркаполиметалл"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 451-p
В связи с передачей инвестиционными приватизационными фондами системы Казпотребсоюза 46 процентов акций АО "Сары-Аркаполиметалл" в управление швейцарской фирме "NAKOSTA АG":
1. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать в управление государственный пакет акций АО "Сары-Аркаполиметалл" в размере 39 процентов швейцарской фирме "NAKOSTA AG" до приватизации.
2. Обязать Министра промышленности и торговли Республики Казахстан осуществлять контроль за исполнением условий договора об управлении предприятием и возложить на него координацию деятельности государственных органов по реализации настоящего распоряжения.
Премьер-Министр