Перечень абонентов, имеющих приоритетное право включения на ПАТС
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 1996 г. N 356-р
С целью экономии государственных средств и упорядочения пользования правительственной автоматической телефонной станцией (ПАТС) г.Алматы:
1. Утвердить перечень абонентов, имеющих приоритетное право включения на ПАТС (прилагается).
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
произвести отключение телефонов абонентов ПАТС, не включенных в указанный перечень;
подключение к ПАТС новых абонентов производить только по согласованию с руководителем Аппарата Правительства Республики Казахстан.
3. Разрешить сотрудникам Аппарата Правительства Республики Казахстан вести междугородние телефонные переговоры только с телефона приемной руководителя структурного подразделения аппарата, предварительно получив его согласие, о чем делается запись в специальном журнале.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 1996 г. N 356-р
П Е Р Е Ч Е Н Ь
абонентов, имеющих право приоритетного
включения на правительственную автоматическую
телефонную станцию (ПАТС) г.Алматы
Премьер-Министр Республики Казахстан
Заместители Премьер-Министра Республики Казахстан
Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан
Министры Республики Казахстан
Председатели Государственных комитетов Республики Казахстан
Акимы города Алматы и Алматинской области
Заместители Руководителя Аппарата Правительства Республики
Казахстан
Руководители структурных подразделений Аппарата Правительства
Республики Казахстан
Руководители центральных исполнительных органов, не входящих в
состав Правительства Республики Казахстан
Заместители министров Республики Казахстан
Заместители председателей Государственных комитетов Республики
Казахстан
Заместители акимов города Алматы и Алматинской области
Помощники и советники Премьер-Министра и его заместителей
Заместители руководителей структурных подразделений Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Заместители руководителей иных центральных исполнительных
органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан
Руководители Департаментов, Агентств, Комитетов, Национальных
акционерных компаний
Первые руководители предприятий и организаций, непосредственно
связанные с обеспечением непрерывной работы энергетики, всех видов
транспорта, газо-, водо-, теплоснабжения, а также другие должностные
лица, назначение которых производится Правительством Республики
Казахстан.
По категории "служебная" на ПАТС включаются телефоны:
Заместителей директора Департамента связи
Вице-президентов НАК "Казахтелеком"
Начальников отделов НАК "Казахтелеком" на правах управлений
Генерального директора Республиканского государственного
предприятия почтовой связи
Руководителей и заместителей руководителей предприятий
телекоммуникаций и почтовой связи г.Алматы.

Телефон станциясын пайдалануды реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 26 шiлде N 356
Мемлекеттiк қаражаттарды үнемдеу және Алматы қаласындағы
үкiметтiк автоматты телефон станциясын (ҮАТС) пайдалануды реттеу
мақсатында:
1. ҮАТС-на қосылуға басым құқығы бар абоненттердiң тiзбесi
бекiтiлсiн /қоса берiлiп отыр/.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi:
көрсетiлген тiзбеге кiрмеген ҮАТС абоненттерiнiң телефондарын
ажыратуды жүргiзсiн;
ҮАТС-на жаңа абоненттер қосу тек Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң Аппараты Басшысының келiсiмi бойынша жүргiзiледi.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының қызметкерлерiне
алдын ала арнаулы журналда жазылатын оның келiсiмiн алып, тек
Аппараттың құрылымдық бөлiмшесi басшысының қабылдау бөлмесiндегi
телефоннан ғана қалааралық сөйлесуге рұқсат етiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 26 шiлдедегi
N 356 өкiмiмен
бекiтiлген
Алматы қаласындағы үкiметтiк автоматты телефон станциясына
/ҮАТС/ қосылуға басым құқығы бар абоненттердiң
ТIЗБЕСI
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарлары
Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының Басшысы
Қазақстан Республикасының министрлерi
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк комитеттердiң төрағалары
Алматы қаласы мен Алматы облысының әкiмдерi
Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппараты Басшысының
орынбасарлары
Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының құрылымдық
бөлiмшелерi басшылары
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық
атқарушы органдардың басшылары
Қазақстан Республикасы министрлерiнiң орынбасарлары
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк комитеттерi төрағаларының
орынбасарлары
Алматы қаласы мен Алматы облысының әкiмдерiнiң орынбасарлары
Премьер-Министрдiң және оның орынбасарларының көмекшiлерi мен
кеңесшiлерi
Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының құрылымдық
бөлiмшелерi басшыларының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық
атқарушы органдардың басшыларының орынбасарлары
Департаменттердiң, Агенттiктердiң, Комитеттердiң, Ұлттық
акционерлiк компаниялардың басшылары
Энергетиканың, көлiктiң барлық түрлерiнiң, газбен, сумен,
жылумен жабдықтаудың тоқтаусыз жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге тiкелей
байланысты кәсiпорындар мен ұйымдардың бiрiншi басшылары, сондай-ақ
Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын басқа да лауазымды
тұлғалар.
ҮАТС-на "қызметтiк" санаты бойынша:
байланыс департаментiнiң директоры орынбасарларының
"Қазтелеком" ҮАК вице-президенттерiнiң
"Қазтелеком" ҮАК-ның басқарма құқығындағы бөлiмдерi бастықтарының
Республикалық почта байланысы мемлекеттiк кәсiпорны бас
директорының
Алматы қаласындағы телекоммуникациялар мен почта байланысы кәсiпорындары басшыларының және басшылары орынбасарларының телефондары қосылады.