Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссияның құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 18 наурыз N 363
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Адам құқығы
жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы
22 сәуірдегі N 3470
U973470_
Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссияның (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 128-бап) құрамына:
Әбусейтов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Қуатұлы               Сыртқы істер вице-министрі
Барақова                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Сайлаукүл Жапбарқызы         Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Бодин                      - Астана округі шіркеулерінің тақуасы
Сергей Анатольевич           (келісім бойынша)
(Иеромонах Агафангел)
Қалдығұлова                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Сәния Мұсақызы               Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Ораз Серік                 - Астана қаласы мешітінің имамы
(келісім бойынша)
Радостовец                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Николай Владимирович         және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Тараков                    - "Казахстанская правда" газеті бас
Александр Юрьевич            редакторының бірінші орынбасары
Тасмағамбетов              - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сағитжан Досымұлы            Соты әскери сот алқасының
төрағасы
енгізілсін.
2. Осы Комиссия құрамынан М.Б.Жарбасынова, Е.Ж.Жұмабаев, А.Ф.Козлов,
Н.А.Коржова, А.М.Рамазанов, Н.С.Сейітжанова, Т.Е.Силкина, Б.Х.Хасанов
шығарылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

Об изменениях в составе Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 2000 года N 363
Постановляю:
1. Ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте
Республики Казахстан, утвержденный Указом Президента Республики Казахстан
от 22 апреля 1997 года N 3470
U973470_
"О Комиссии по правам человека при
Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г.,
N 16, ст. 128):
Абусеитова                 - вице-Министра иностранных дел
Кайрата Хуатовича            Республики Казахстан
Барахову                   - депутата Сената Парламента
Сайлаукуль Жапбаровну        Республики Казахстан (по согласованию)
Болдина                    - благочинного церквей Астанайского
Сергея Анатольевича          округа (по согласованию)
(Иеромонаха Агафангела)
Калдыгулову                - депутата Мажилиса Парламента
Санию Мусаевну               Республики Казахстан (по согласованию)
Ораза                      - имама мечети города Астаны
Серика                       (по согласованию)
Радостовца                 - Министра труда и социальной защиты
Николая Владимировича        населения Республики Казахстан
Таракова                   - первого заместителя главного редактора
Александра Юрьевича          газеты "Казахстанская правда"
Тасмагамбетова             - председателя судебной военной коллегии
Сагитжана Досумовича         Верховного Суда Республики Казахстан.
2. Вывести из состава данной Комиссии Джарбусынову М.Б., Жумабаева Е.Ж., Козлова А.Ф., Коржову Н.А., Рамазанова А.М., Сейтжанову Н.С., Силкину Т.Е., Хасанова Б.Х.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан