Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 19 маусымдағы N 3041 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 20 сәуірдегі N 376 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесі туралы" N 3041 U963041_ Жарлығына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 238-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қамқоршылар Кеңесінің төрағасы
Доктор Чан Йан Бэнг - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ президенті
Қамқоршылар Кеңесінің хатшысы
Сатыбалдин Сағындық - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ аға вице-президенті
Қамқоршылар Кеңесінің мүшелері
Әбдірахманов Болат Қамарханұлы - "Банкаралық және қаржы телекоммуникациялар орталығы" жабық акционерлік қоғамының бас директоры
Әуезов Мұрат Мұхтарұлы - Қазақстандағы Сорос қорының атқарушы директоры
Бейсембетов Ескендір Қалыбекұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімінің меңгерушісі
Көшербаев Қырымбек Елеуұлы - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Билл Ньютон-Смит - Ашық Қоғам институты шағын кеңесінің төрағасы
Божко Дмитрий Михайлович - "Буран Бойлер" жабық акционерлік қоғамының президенті
Джеймс Скотт - "Филипп Моррис Қазақстан" компаниясының басқарушы директоры
Джеймс Тейлор - "Эксон Мобил Корпорейшн" компаниясының президенті
Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы
Реза Гаффари - "Ситибанк Қазақстан" жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
Фил Мик - "Шевронмұнайгаз Инк" компаниясының президенті
Хабиб Рахман - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ академиялық мәселелер жөніндегі вице-президенті
Ханс-Питер Хайсен - "Проктер энд Гэмбл" компаниясының бас менеджері
Храпунов Виктор Вячеславович - Алматы қаласының әкімі
Хьюн Мо Ким - "ЮСКО Интернешнл" жабық акционерлік қоғамының президенті.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 1996 года N 3041
Указ Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 376. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 1996 года N 3041 U963041_ "О Совете Попечителей Казахского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 238) следующие изменения:
Председатель Совета Попечителей
Доктор Чан Йан Бэнг - президент КИМЭП при Президенте Республики
Казахстан
Секретарь Совета Попечителей
Сатубалдин Сагындык - старший вице-президент КИМЭП при Президенте
Республики Казахстан
Члены Совета Попечителей:
Абдрахманов Болат Камарханович - генеральный директор закрытого
акционерного общества "Центр межбанковских и финансовых телекоммуникаций"
Ауэзов Мурат Мухтарович - исполнительный директор фонда Сороса в
Казахстане
Бейсембетов Искандер Калыбекович - заведующий Отделом
социально-экономического анализа Администрации Президента Республики
Казахстан
Билл Ньютон-Смит - председатель подсовета Института Открытого Общества
Божко Дмитрий Михайлович - президент закрытого акционерного общества
"Буран Бойлер"
Джеймс Скотт - управляющий директор компании "Филипп Моррис"
Казахстан"
Джеймс Тэйлор - президент компании "Эксон Мобил Корпорейшн"
Кушербаев Крымбек Елеуович - Министр образования и науки Республики
Казахстан
Раханов Максудбек Смагулович - председатель Комитета по
государственному имуществу и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан
Реза Гаффари - председатель правления закрытого акционерного общества
"Ситибанк Казахстан"
Фил Мик - президент компании "Шевронмунайгаз Инк"
Хабиб Рахман - вице-президент КИМЭП при Президенте Республики
Казахстан по академическим вопросам
Ханс-Питер Хайсен - генеральный менеджер компании "Проктер энд Гэмбл"
Храпунов Виктор Вячеславович - аким города Алматы
Хьюн Мо Ким - президент ЗАО "ЮСКО Интернешнл".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Польский В.Ф.,
Петрова Г.В.)