Ауғанстанда Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 26 сәуір N 855
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, түрлі салаларды Қазақстан - ауған ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Кабул қаласында (Ауғанстан) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы кеңесші-уәкіліне айына
2100 (екі мың бір жүз) АҚШ доллары мөлшерінде шетелдік валютадағы
лауазымдық жалақы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының
Ауғанстандағы Дипломатиялық миссиясының штат кестесін және шығыстар
сметасын айқындасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Афганистане
Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 855
В целях укрепления и развития казахстанско-афганского сотрудничества в различных областях, с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Кабул (Афганистан) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Установить должностной инвалютный оклад советнику - посланнику
Республики Казахстан в Афганистане в размере 2100 (две тысячи сто)
долларов США в месяц.
3. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание и
смету расходов Дипломатической миссии Республики Казахстан в Афганистане.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)