Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 наурыздағы N 1528 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсiн:
1) "Мемлекеттік саяси қызметшiлердiң лауазымдарының тiзiлiмi мен Мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптiк жазалар қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 559-құжат; 2002 ж., N 18, 196-құжат; N 32, 339-құжат; 2003  ж., N 20, 201-құжат; 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 21, 265-құжат):
аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттік саяси қызметшiлер лауазымдарының тізілімінде:
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының бiрiншi орынбасары мен орынбасарлары - басқарма бастықтары" деген жолдағы "- басқарма бастықтары" деген сөздер алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшілiгiнiң бөлiм меңгерушiлерi және өзге де құрылымдық бөлімшелерінің жетекшiлерi" деген жолдар ", олардың бiрiншi орынбасарлары және орынбасарлары" деген сөздермен толықтырылсын;
2)  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.03.11.  N 552 Жарлығымен.
3) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығына :
аталған Жарлыққа 1-қосымшадағы:
"Қазақстан 9,51 9,99 10,46 10,94 11,41 11,70 11,98
Pеспубли-                                        12,27
касы                                                  12,55
Президентi                                                12,65
Әкiмшілігі                                                    12,84"
Басшысының
бiрiншi
орынбасары
мен орынба-
сарлары
басқарма
бастықтары
деген жолдағы "- басқарма бастықтары" деген сөздер алып тасталсын;
бiрiншi бағандағы:
"Қазақстан 7,13 7,49 7,84 8,20 8,56 8,77 8,98 9,20 9,41 9,48 9,63"
Республи-
касы
Президентi
Әкімшiлi-
гiнiң
бөлiм
меңгеру-
шілерi
және өзге де
құрылымдық
бөлiмшеле-
рiнiң
жетекшiлерi
деген жолдар ", Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесi бастығының орынбасарлары" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан 6,70 7,04 7,37 7,71 8,04 8,24 8,44 8,64 8,84 8,91 9,05"
Республи-
касы
Президентi
Кеңсесi
бастығының,
Қазақстан
Респуб-
ликасы
Қауiпсiздiк
Кеңесi
Хатшылығы
меңгерушi-
сiнiң
орынбасарлары
деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан 6,57 6,90 7,23 7,56 7,88 8,08 8,28 8,48 8,67 8,74 8,87"
Республи-
касының
Президентiне
тiкелей
бағынатын
және есеп
беретін
мемлекеттiк
органдар
басшылары-
рының
орынбасар-
лары
деген жолдардан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан 6,70 7,04 7,37 7,71 8,04 8,24 8,44 8,64 8,84 8,91 9,05
Республи-
касы
Президентi
Әкiмшілігі
бөлім
меңгерушi-
лерiнің
және өзге де
құрылымдық
бөлiмшелерi
жетекшіле-
рінің
бiрінші
орынбасар-
лары
Қазақстан 6,57 6,90 7,23 7,56 7,88 8,08 8,28 8,48 8,67 8,74 8,87".
Республи-
касының
Президенті
Әкiмшілі-
гiнің
бөлiм
меңгеру-
шілерінің
және өзге де
құрылымдық
бөлiмшелерi
жетекшіле-
рiнің
орынбасар-
лары

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 марта 2005 года N 1528. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 559; 2002 г., N 18, ст. 196; N 32, ст. 339; 2003 г., N 20, ст. 201; 2004 г., N 19, ст. 234; N 21, ст. 265):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном названным Указом:
в строке "Первый заместитель и заместители Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - начальники управлений" слова "- начальники управлений" исключить;
в строке "Заведующие отделами и руководители иных структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан" после слов "Республики Казахстан" дополнить словами ", их первые заместители и заместители";
2)  (Утратил силу - Указом Президента Республики Казахстан от 11 марта 2008 года  N 552 ).
3) в  Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан":
в приложении 1 к названному Указу;
в cтроке
"Первый замес-   9,51  9,99  10,46  10,94  11,41  11,70  11,98  12,27  12,55 12,65
титель и замес-                                                                  12,84"
тители Руково-
дителя Адми-
нистрации
Президента
Республики
Казахстан -
начальники
управлений
слова "- начальники управлений" исключить;
графу первую строки
"Заведующие       7,13  7,49   7,84  8,20  8,56  8,77  8,98  9,20  9,41   9,48   9,63"
отделами и-
руководители
иных струк-
турных под-
разделений
Администрации
Президента
Республики
Казахстан
дополнить словами ", заместители начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан";
строку
"Заместители     6,70  7,04   7,37  7,71  8,04  8,24  8,44   8,64   8,84  8,91   9,05" начальника
Канцелярии
Президента
Республики
Казахстан,
заведующего
Секретариатом
Совета
Безопасности
Республики
Казахстан
исключить;
после строки
"Заместители     6,57   6,90   7,23   7,56   7,88   8,08   8,28  8,48  8,67  8,74  8,87"
руководителей
государственных
органов, непо-
средственно
подчиненных и
подотчетных
Президенту
Республики
Казахстан
дополнить строками следующего содержания:
"Первые          6,70   7,04  7,37   7,71  8,04  8,24  8,44   8,64   8,84   8,91   9,05
заместители
заведующих
отделами и
руководителей
иных струк-
турных под-
разделений
Администрации
Президента
Республики
Казахстан
Заместители      6,57   6,90   7,23   7,56  7,88  8,08  8,28  8,48   8,67  8,74  8,87".
заведующих
отделами и
руководителей
иных структурных
подразделений
Администрации
Президента
Республики
Казахстан

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан