Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 542 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тізілімі мен мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптік жаза қолдану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 559-құжат; 2002 ж., N 18, 196-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 20, 201-құжат; 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 21, 265-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; 2006 ж., N 23, 229-құжат; N 39, 429-құжат; 2007 ж., N 43, 499-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тізілімінде:
"Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы, оның орынбасарлары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы";
2) "Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдарын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 501  Жарлығына :
аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімінде:
"А санаттарының тобы
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
А-1 санаты
Сектор меңгерушісі
А-2 санаты
Инспектор, консультант
А-3 санаты
Сарапшы
А-4 санаты
Референт".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения и изменения в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 542
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести дополнение и изменение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 559; 2002 г., N 18, ст. 196; N 32, ст. 339; 2003 г., N 20, ст. 201; 2004 г., N 19, ст. 234; N 21, ст. 265; N 33, ст. 439; 2005 г., N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; 2006 г., N 23, ст. 229; N 39, ст. 429; 2007 г., N 43, ст. 499):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном названным Указом:
после строки "Помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан, его заместители" дополнить строкой следующего содержания:
"Председатель Высшего Судебного Совета";
2) в  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 501 "О мерах по оптимизации должностей государственных служащих":
в Реестре должностей административных государственных служащих по категориям, утвержденном названным Указом:
группу категорий А изложить в следующей редакции:
" Группа категорий А
Администрация Президента Республики Казахстан
Категория А-1
Заведующий сектором
Категория А-2
Инспектор, консультант
Категория А-3
Эксперт
Категория А-4
Референт".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан