Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 30 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 1028 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 30 шілдедегі N 360 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.07.30 N 360 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының ұйымдық-штаттық құрылымын жетілдіру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Республикалық ұланның ұйымдық құрылымын және әскери қызметшілерінің, жұмысшылары мен қызметшілерінің жалпы штат санын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 30 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 31, 419-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «екі полк» деген сөздер «екі бригада» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 1028. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 360
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 30.07.2012 № 360.
В целях совершенствования организационно-штатной структуры Республиканской гвардии Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30 "Об определении организационной структуры и общей штатной численности военнослужащих, рабочих и служащих Республиканской гвардии" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 31, ст. 419) следующее изменение:
в пункте 1 слова "два полка" заменить словами "две бригады".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев