Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу және "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2016 жылдарға арналған нысаналы трансферттер бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 957 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 337 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметі актілерінің жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған республикалық бюджетке 441 (төрт жүз қырық бір) миллиард 623 (алты жүз жиырма үш) миллион 946 (тоғыз жүз қырық алты) мың теңге мөлшерінде нысаналы трансферт, оның ішінде:
республикалық маңызы бар жолдарды салуға және реконструкциялауға – 143 (бір жүз қырық үш) миллиард 517 (бес жүз он жеті) миллион 339 (үш жүз отыз тоғыз) мың теңге;
Астана қаласы әуежайының жаңа терминалын салу және ұшу-қону жолағын реконструкциялау үшін "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға – 3 (үш) миллиард 469 (төрт жүз алпыс тоғыз) миллион 905 (тоғыз жүз бес) мың теңге;
Құрық портында паром кешенін салу үшін "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға – 18 (он сегіз) миллиард 852 (сегіз жүз елу екі) миллион теңге;
индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 7 (жеті) миллиард 700 (жеті жүз) миллион теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамын сенім білдірілген өкіл (агент) ретінде айқындай отырып, облыстық бюджеттерді, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерін кредиттеу және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамын оператор ретінде айқындай отырып, бюджеттік субсидиялау тетіктері арқылы жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жаңғыртуға (реконструкциялау және салу) – 51 (елу бір) миллиард 663 (алты жүз алпыс үш) миллион 602 (алты жүз екі) мың теңге;
жаппай құрылыс салынатын аудандардағы тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге – 53 (елу үш) миллиард 710 (жеті жүз он) миллион 371 (үш жүз жетпіс бір) мың теңге;

О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год и внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 957 "О выделении целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 - 2016 годы"
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 337.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2017 год в размере 441 (четыреста сорок один) миллиард 623 (шестьсот двадцать три) миллионов 946 (девятьсот сорок шесть) тысяч тенге, в том числе на:
строительство и реконструкцию дорог республиканского значения – 143 (сто сорок три) миллиарда 517 (пятьсот семнадцать) миллионов 339 (триста тридцать девять) тысяч тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев" для строительства нового терминала и реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта города Астаны – 3 (три) миллиарда 469 (четыреста шестьдесят девять) миллионов 905 (девятьсот пять) тысяч тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" для строительства паромного комплекса в порту Курык – 18 (восемнадцать) миллиардов 852 (восемьсот пятьдесят два) миллиона тенге;
развитие индустриальной инфраструктуры – 7 (семь) миллиардов 700 (семьсот) миллионов тенге;
модернизацию (реконструкция и строительство) систем тепло-, водоснабжения и водоотведения через механизмы кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы с определением в качестве поверенного (агента) акционерного общества "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" и бюджетного субсидирования с определением в качестве оператора акционерного общества "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" – 51 (пятьдесят один) миллиард 663 (шестьсот шестьдесят три) миллиона 602 (шестьсот две) тысячи тенге;
выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства в районах массовой застройки – 53 (пятьдесят три) миллиарда 710 (семьсот десять) миллионов 371 (триста семьдесят одна) тысяча тенге;

білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге – 68 (алпыс сегіз) миллиард 138 (бір жүз отыз сегіз) миллион 899 (сегіз жүз тоқсан тоғыз) мың теңге;
халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлескен жобаларды республикалық бюджеттен қоса қаржыландыруға – 10 (он) миллиард 739 (жеті жүз отыз тоғыз) миллион 215 (екі жүз он бес) мың теңге;
өңдеу өнеркәсібіндегі жобаларды лизингтік қаржыландырумен қамтамасыз ету үшін "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға – 20 (жиырма) миллиард теңге;
отандық автоөндірушілерді қолдау үшін "Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамын кейіннен кредиттей отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беруге – 10 (он) миллиард теңге;
үлестік салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін "Тұрғын үй құрылысына кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға – 10 (он) миллиард теңге;
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы бойынша жобаларды іске асыру кезінде индустриялық инфрақұрылым жүргізуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге – 8 (сегіз) миллиард 561 (бес жүз алпыс бір) миллион 115 (бір жүз он бес) мың теңге;
мектептерді сейсмикалық күшейтуге – 8 (сегіз) миллиард 271 (екі жүз жетпіс бір) миллион 500 (бес жүз) мың теңге;
"Қазақстан ипотекалық компаниясы" ипотекалық ұйымы" акционерлік қоғамын қаржылық оператор ретінде айқындай отырып, халыққа берілген ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялауға – 1 (бір) миллиард теңге;
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамын қаржылық оператор ретінде айқындай отырып, құрылыс салушылардың кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялауға – 1 (бір) миллиард теңге;
сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғын үй салу үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге – 25 (жиырма бес) миллиард теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 10.11.2017 № 581 Жарлығымен.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2016 жылдарға арналған нысаналы трансферттер бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 957 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования – 68 (шестьдесят восемь) миллиардов 138 (сто тридцать восемь) миллионов 899 (восемьсот девяносто девять) тысяч тенге;
софинансирование из республиканского бюджета проектов с международными финансовыми организациями – 10 (десять) миллиардов 739 (семьсот тридцать девять) миллионов 215 (двести пятнадцать) тысяч тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Банк Развития Казахстана" для обеспечения лизингового финансирования проектов обрабатывающей промышленности – 20 (двадцать) миллиардов тенге;
предоставление бюджетного кредита акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием акционерного общества "Банк Развития Казахстана" для поддержки отечественных автопроизводителей – 10 (десять) миллиардов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Фонд гарантирования жилищного строительства" для реализации механизма гарантирования долевых вкладов – 10 (десять) миллиардов тенге;
выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подведение индустриальной инфраструктуры при реализации проектов по Единой программе поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" – 8 (восемь) миллиардов 561 (пятьсот шестьдесят один) миллион 115 (сто пятнадцать) тысяч тенге;
сейсмоусиление школ – 8 (восемь) миллиардов 271 (двести семьдесят один) миллион 500 (пятьсот) тысяч тенге;
субсидирование части ставки вознаграждения по ипотечным жилищным займам, выданным населению, с определением в качестве финансового оператора акционерного общества "Ипотечная организация "Казахстанская ипотечная компания" – 1 (один) миллиард тенге;
субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам застройщиков с определением в качестве финансового оператора акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" – 1 (один) миллиард тенге;
выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для строительства арендного жилья без права выкупа – 25 (двадцать пять) миллиардов тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции Указа Президента РК от 10.11.2017 № 581.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2014 года № 957 "О выделении целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 - 2016 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:

"1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджетке 1 (бір) триллион 148 (бір жүз қырық сегіз) миллиард 287 (екі жүз сексен жеті) миллион 307 (үш жүз жеті) мың теңге (2015 жылы 395 (үш жүз тоқсан бес) миллиард 438 (төрт жүз отыз сегіз) миллион 475 (төрт жүз жетпіс бес) мың теңге, 2016 жылы 752 (жеті жүз елу екі) миллиард 848 (сегіз жүз қырық сегіз) миллион 832 (сегіз жүз отыз екі) мың теңге) мөлшерінде нысаналы трансферттер, оның ішінде:";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылы:
республикалық маңызы бар жолдарды салуға және реконструкциялауға - -151 (бір жүз елу бір) миллиард 300 (үш жүз) миллион теңге;
Шу - Алматы-1 учаскесінде қатарлас теміржол салу үшін "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға - 19 (он тоғыз) миллиард 400 (төрт жүз) миллион теңге;
Құрық портында паром кешенін салу және әмбебап жүк-жолаушылар паромдарын пайдалану үшін "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға- 17 (он жеті) миллиард теңге;
үлестік салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін "Қазақстанның ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға - 10 (он) миллиард теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамын сенім білдірілген өкіл (агент) ретінде айқындай отырып, облыстық бюджеттерді, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерін кредиттеу және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" акционерлік қоғамын оператор ретінде айқындай отырып, бюджеттік субсидиялау тетіктері арқылы жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жаңғыртуға (реконструкциялау және салу) - 89 (сексен тоғыз) миллиард 956 (тоғыз жүз елу алты) миллион 507 (бес жүз жеті) мың теңге;
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының және оның еншілес ұйымдарының тұрғын үй құрылысы (сатып алу) аудандарында инженерлік желілерді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге - 17 (он жеті) миллиард 402 (төрт жүз екі) миллион 608 (алты жүз сегіз) мың теңге;

"1. Выделить целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2015 - 2016 годы в размере 1 (один) триллион 148 (сто сорок восемь) миллиардов 287 (двести восемьдесят семь) миллионов 307 (триста семь) тысяч тенге, (395 (триста девяносто пять) миллиардов 438 (четыреста тридцать восемь) миллионов 475 (четыреста семьдесят пять) тысяч тенге в 2015 году, 752 (семьсот пятьдесят два) миллиарда 848 (восемьсот сорок восемь) миллионов 832 (восемьсот тридцать две) тысячи тенге в 2016 году), в том числе:";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) в 2016 году на:
строительство и реконструкцию дорог республиканского значения - 151 (сто пятьдесят один) миллиард 300 (триста) миллионов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" для строительства вторых железнодорожных путей на участке Шу-Алматы-1 - 19 (девятнадцать) миллиардов 400 (четыреста) миллионов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" для строительства паромного комплекса в порту Курык и эксплуатации универсальных грузопассажирских паромов - 17 (семнадцать) миллиардов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов" для реализации механизма гарантирования долевых вкладов - 10 (десять) миллиардов тенге;
модернизацию (реконструкция и строительство) систем тепло-, водоснабжения и водоотведения через механизмы кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы с определением в качестве поверенного агента акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" и бюджетного субсидирования с определением в качестве оператора акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" - 89 (восемьдесят девять) миллиардов 956 (девятьсот пятьдесят шесть) миллионов 507 (пятьсот семь) тысяч тенге;
выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение инженерных сетей в районах застройки (приобретения) жилья акционерным обществом "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" и его дочерними организациями - 17 (семнадцать) миллиардов 402 (четыреста два) миллиона 608 (шестьсот восемь) тысяч тенге;

білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге - 57 (елу жеті) миллиард 371 (үш жүз жетпіс бір) миллион 837 (сегіз жүз отыз жеті) мың теңге;
жоғары оқу орындарының материалдық-техникалық базасын қалыптастыруға - 3 (үш) миллиард теңге;
халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлескен жобаларды республикалық бюджеттен қоса қаржыландыруға - 12 (он екі) миллиард 332 (үш жүз отыз екі) миллион 643 (алты жүз қырық үш) мың теңге;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резервін ұлғайтуға - 87 (сексен жеті) миллиард 300 (үш жүз) миллион теңге;
"Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағының аумағында инфрақұрылым объектілерін салу үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға - 10 (он) миллиард теңге;
агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру, қарыз алу көлемін ұлғайту және агроөнеркәсіптік кешен жобаларын қорландыру үшін қосымша қаражат тарту үшін "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға - 25 (жиырма бес) миллиард теңге;
Астана қаласы әуежайының жаңа терминалын салу және ұшып-қону жолағын реконструкциялау үшін "Астана халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға - 10 (он) миллиард теңге;
жаппай құрылыс салынатын аудандардағы тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлуге - 60 (алпыс) миллиард 458 (төрт жүз елу сегіз) миллион 517 (бес жүз он жеті) мың теңге;
2017 Бүкіләлемдік қысқы Универсиаданы өткізуге дайындық шеңберінде 12000 (он екі мың) және 3000 (үш мың) орындық Мұз айдындарының құрылысын аяқтауға Алматы қаласының бюджетіне нысаналы даму трансфертін бөлуге - 10 (он) миллиард 908 (тоғыз жүз сегіз) миллион 407 (төрт жүз жеті) мың теңге;
2017 Бүкіләлемдік қысқы Универсиада іс-шараларын ұйымдастыруға және өткізуге Алматы қаласының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферт бөлуге - 10 (он) миллиард 750 (жеті жүз елу) миллион 1 (бір) мың теңге;
2017 Бүкіләлемдік қысқы Универсиада объектілері үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерін салу мен реконструкциялау үшін Алматы қаласының бюджетіне нысаналы даму трансфертін бөлуге - 4 (төрт) миллиард 398 (үш жүз тоқсан сегіз) миллион 22 (жиырма екі) мың теңге;

выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования - 57 (пятьдесят семь) миллиардов 371 (триста семьдесят один) миллион 837 (восемьсот тридцать семь) тысяч тенге;
формирование материально-технической базы высших учебных заведений - 3 (три) миллиарда тенге;
софинансирование из республиканского бюджета проектов с международными финансовыми организациями - 12 (двенадцать) миллиардов 332 (триста тридцать два) миллиона 643 (шестьсот сорок три) тысячи тенге;
увеличение специального резерва Правительства Республики Казахстан - 87 (восемьдесят семь) миллиардов 300 (триста) миллионов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для строительства объектов инфраструктуры на территории специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" - 10 (десять) миллиардов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса, увеличения емкости заимствования и привлечения дополнительных средств для фондирования проектов агропромышленного комплекса - 25 (двадцать пять) миллиардов тенге;
увеличение уставного капитала акционерного общества "Международный аэропорт Астана" для строительства нового терминала и реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта города Астаны — 10 (десять) миллиардов тенге;
выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства в районах массовой застройки - 60 (шестьдесят) миллиардов 458 (четыреста пятьдесят восемь) миллионов 517 (пятьсот семнадцать) тысяч тенге;
выделение целевого трансферта на развитие бюджету города Алматы на завершение строительства ледовых арен на 12000 (двенадцать тысяч) и 3000 (три тысячи) мест в рамках подготовки к проведению Всемирной зимней Универсиады 2017 - 10 (десять) миллиардов 908 (девятьсот восемь) миллионов 407 (четыреста семь) тысяч тенге;
выделение целевого текущего трансферта бюджету города Алматы на организацию и проведение мероприятий Всемирной зимней Универсиады 2017 - 10 (десять) миллиардов 750 (семьсот пятьдесят) миллионов 1 (одна) тысяча тенге;
выделение целевого трансферта на развитие бюджету города Алматы для строительства и реконструкции объектов жилищно-коммунального хозяйства для объектов Всемирной зимней Универсиады 2017 - 4 (четыре) миллиарда 398 (триста девяносто восемь) миллионов 22 (двадцать две) тысячи тенге;

"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы бойынша жобаларды іске асыру кезінде индустриялық инфрақұрылым жүргізуге облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетіне нысаналы даму трансферттерін бөлуге - 14 (он төрт) миллиард 565 (бес жүз алпыс бес) миллион 48 (қырық сегіз) мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер бөлуге - 62 (алпыс екі) миллиард 971 (тоғыз жүз жетпіс бір) миллион 641 (алты жүз қырық бір) мың теңге;
"Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамының салымшыларына өтемақы төлеуге - 18 (он сегіз) миллиард 733 (жеті жүз отыз үш) миллион 601 (алты жүз бір) мың теңге;
көрме контентін қалыптастыру, ІТ-инфрақұрылымын құру және мәдени-ойын-сауық іс-шаралары үшін "Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына нысаналы аударымға - 60 (алпыс) миллиард теңге.".
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

выделение целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджету города Алматы на подведение индустриальной инфраструктуры при реализации проектов по Единой программе поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" - 14 (четырнадцать) миллиардов 565 (пятьсот шестьдесят пять) миллионов 48 (сорок восемь) тысяч тенге;
выделение целевых трансфертов и бюджетных кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий по Программе "Дорожная карта занятости 2020" - 62 (шестьдесят два) миллиарда 971 (девятьсот семьдесят один) миллион 641 (шестьсот сорок одна) тысяча тенге;
выплату компенсации вкладчикам акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" - 18 (восемнадцать) миллиардов 733 (семьсот тридцать три) миллиона 601 (шестьсот одна) тысяча тенге;
целевое перечисление в акционерное общество "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" для формирования контента выставки, создания IT-инфраструктуры и культурно-развлекательных мероприятий - 60 (шестьдесят) миллиардов тенге.".
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев