Кеден мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегі N 2370 Заң күші бар Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының Президентi мен Жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiктер беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығының шығуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
I. Қазақстан Республикасының мына заң актiлерi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақ КСР-i мен Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 сәуiрдегi N 2229 Заң күшi бар Жарлығымен енгiзiлген өзгерiстерiмен және толықтыруларымен "Валюталық реттеу туралы" 1993 жылғы 14 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңына Z932100_ (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 10, 240-құжат):
4-баптың, 1-тармағы "операцияларда" сөзiнен кейiн "және Қазақстан Республикасының кеден заңдарымен" сөздерiмен толықтырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 30 наурыздағы N 2155 Z952155_ Заң күшi бар Жарлығына:
39-бап "төлем құралы" сөздерiнен кейiн "заң актiлерiнде көзделген жағдайларды қоспағанда" сөздерiмен толықтырылсын.
3. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2200 Z952200_ Заң күшi бар Жарлығына:
9-баптың 37-тармақшасы мынадай редакцияда баяндалсын:
"37) жекелеген кеден режимдерi шеңберiнде, Қазақстан Республикасының кеден заңдарына сәйкес жүзеге асырылатын қызмет, сондай-ақ кеден қызметтерiн көрсету".
4. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына:
2-баптың 2-тармағы "төлемнiң заттай түрi көзделген жағдайлардан басқа кезде" сөздерiнен кейiн "сондай-ақ салық төлеу Қазақстан Республикасының кеден заңдарына сәйкес шетел валютасында жүзеге асырылған жағдайда" сөздерiмен толықтырылсын.
II. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан и Указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона, по таможенным вопросам
Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2370.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в связи с изданием Указа Президента Республики Казахстан Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" постановляю:
I. Внести изменения и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан и Указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона:
1. В Закон Республики Казахстан от 14 апреля 1993 г. Z932100_ "О валютном регулировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст. 240), с изменениями и дополнениями, внесенными Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 21 апреля 1995 года N 2229 "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Казахской ССР и Республики Казахстан";
пункт 1 статьи 4 после слова "операциях" дополнить словами "и таможенным законодательством Республики Казахстан".
2. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 30 марта 1995 года N 2155 Z952155_ "О Национальном Банке Республики Казахстан":
статью 39 после слова "тенге" дополнить словами "за исключением случаев, предусмотренных законодательными актами".
3. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 17 апреля 1995 года N 2200 Z952200_ "О лицензировании":
подпункт 37) статьи 9 изложить в следующей редакции:
"37) деятельность, осуществляемая в рамках отдельных таможенных режимов, в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан, а также оказание таможенных услуг".
4. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995 года N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет":
пункт 2 статьи 2 после слова "уплаты" дополнить словами "а также, когда уплата налогов осуществляется в иностранной валюте в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан".
II. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан