"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегі N 2375 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi өкiмдерге қосымша уақытша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заң күшi бар Жарлығына мынадай өзгерту
енгiзiлсiн:
9-баптың 34-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"34) бағалы металдар мен асыл тастарды барлау, өндiру,
ұқсату, сақтау, зергерлiк бұйымдар жасау, тазартылған күйiндегi
бағалы металдармен және асыл тастармен операциялар".
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона "О лицензировании"
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2375 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании" следующее изменение:
подпункт 34 статьи 9 изложить в следующей редакции:
"34) разведка, добыча, переработка, хранение драгоценных металлов и драгоценных камней, изготовление ювелирных изделий, операции с аффинированными драгоценными металлами и драгоценными камнями в физическом состоянии".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан