"Қазақстан Республикасының Ұлтық банкi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң ЖАРЛЫҒЫ 1995 жылғы 2 тамыз N 2396
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 30 наурыздағы Заң күшi бар Жарлығының Z952155_ 56-бабының бiрiншi бөлiгi мынадай мазмұндағы п/тармағымен толықтырылсын:
"п (тауларды) жұмыстарды, қызметтердi) экспорттаудан түскен шетелдiк валютаны мiндеттi түрде сату тәртiбiн енгiзу және жою".
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О Национальном Банке Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 августа 1995 г. N 2396
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 де- кабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахс- тан и главам местных администраций дополнительных полномочий" поста- новляю:
1. Дополнить часть первую статьи 56 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 30 марта 1995 года Z952155_ "О Национальном Банке Республики Казахстан" пунктом п) следующего содержания:
"п) введение и отмена режима обязательной продажи выручки в иностранной валюте от экспорта товаров (работ, услуг)".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан