"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 қаңтардағы N 2740 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес Қаулы Етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы
органдары туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан
Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 516-құжат; 1995 ж., N 7, 48-құжат)
40-бабы 2-тармағының "а" тармақшасындағы төртiншi абзац алынып
тасталсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан"
У К А 3 ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН ИМЕЮЩИЙ СИЛУ ЗАКОНА от 3 января 1996 г. N 2740.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10
декабря 1993 года О временном делегировании Президенту Республики
Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий",
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В Законе Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О
местных представительных и исполнительных органах Республики
Казахстан"
Z934100_
(Ведомости Верховного Совета Республики
Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст.516; 1995 г., N 7,ст.48) исключить
четвертый абзац подпункта "а" пункта 2 статьи 40.
2.Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан