Ембi-5 елдi мекенiн Жем деп өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық мәслихаттың үшiншi сессиясы мен облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 23 ақпандағы N 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 25 сәуірде N 482 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 11 бабының 4) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат және облыс әкiмi Шешім етеді:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұғалжар аудандық мәслихаты мен әкiмiнiң, облыстық ономастикалық комиссиясының ұсыныстары қабылдансын және Мұғалжар ауданындағы "Ембi-5" елдi мекенi "Жем" деп өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметi жанындағы мемлекеттiк ономастикалық комиссияның қарауына ұсынылсын.
Облыстық Мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкiмi

О переименовании населенного пункта Эмба-5 на Жем
Решение третьей сессии Актюбинского областного маслихата и акима Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 25 апреля 2000 года № 482
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат и аким области РЕШИЛИ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Принять предложение маслихата и акима Мугалжарского района, областной ономастической комиссии и переименовать в Мугалжарском районе населенный пункт "Эмба-5" в "Жем".
2. Внести на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области