Облыстың бекiтiлген аңшылық жерлерiн "Павлодар аңшылар мен балықшылар қоғамы" қоғамдық бiрлестiгiне бекiту туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2002 жылғы 22 сәуірдегі N 101/5 қаулысы. Павлодар облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 14 мамырда N 1208 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 39/3 қаулысымен.
Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 39/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 21 қазан 1993 жылғы "Жануарлар дүниесiн жаңарту, пайдалану және қорғау туралы" және 15 маусым 1997 жылғы "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Заңдарына сәйкес және облыстың бекiтiлген аңшылық жерлерiн тиiмдi пайдалану мақсатында облыс әкiмияты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыстың бекiтiлген аңшылық жерлер қосымшаға сәйкес "Павлодар аңшылар мен балықшылар қоғамы" бес жыл мерзiмге, қоғамдық бiрлестiгiне бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау Министрлiгi орман, балық және аңшылық шаруашылығы Комитетiнiң орман және биоресурстар жөнiндегi облыстық аумақтық басқармасы аңшылық ресурстардың дұрыс пайдалануына нақты бақылау жасалуын қамтамасыз етсiн (келiсiм бойынша).
3. Баянауыл ауданында "Қызыл тау" зоологиялық қорығы мен ұлттық мемлекеттiк табиғи паркiнен басқа жерлерде аң аулауға рұқсат етiлсiн.

О закреплении приписных охотничьих угодий области за общественным объединением "Павлодарское общество охотников и рыболовов"
Постановление акимата Павлодарской области от 22 апреля 2002 года N 101/5 Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 14 мая 2002 года за N 1208. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 39/3.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 39/3.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 21 октября 1993 года "Об охране , воспроизводстве и использовании животного мира" и от 15 июля 1997 года " Об охране окружающей среды", в целях эффективного использования приписных охотничьих угодий области акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Закрепить приписные охотничьи угодья области за общественным объединением "Павлодарское общество охотников и рыболовов" сроком на 5 лет согласно приложению.
2. Областному территориальному управлению по лесу и биоресурсам Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить действенный контроль за рациональным использованием охотничьих ресурсов области.
3. Разрешить охоту в Баянаульском районе за исключением территории Баянаульского государственного национального природного парка и зоологического заказника "Кызыл тау".