Алматы қалалық Әкімшілігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысының N 2 қосымшасына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 13 қарашадағы N 5/724 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 28 қарашада N 489 тіркелді
Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 5/870  қаулысымен .
__________________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" және 2001 жылғы 17 шілдедегі " Мемлекеттік  атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңдарына сәйкес Алматы қалалық Әкімшілігі қаулы етеді:
1. 2002 жылғы 29 қаңтардағы "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы"  қаулымен бекітілген халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі учаскелік комиссиялардың құрамына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Алмалы аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Рабиға Ізімқызы Талпақова - комиссия хатшысы, аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау орталығы тұрмыс деңгейін талдау бөлімінің бастығы;
осы құрамнан шығарылсын:
Б.А.Керімқұлова;
2) Бостандық аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Әуезхан Сұлтанұлы Беғымбетов - аудандық коммуналдық шаруашылық бөлімінің меңгерушісі;
осы құрамнан шығарылсын:
Р.А.Майкенова
3) Жетісу аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Сәлима Өтегенқызы Шәмпиева - комиссия хатшысы, аудандық еңбек және халықты әлеуметтік орта бөлімінің бастығы;
Сұлушаш Төлеуханқызы Қуатжанова - Ішкі саясат және әлеуметтік орта бөлімінің меңгерушісі
осы құрамнан шығарылсын:
Г.А.Оспанова,Т.К.Қыдырғалиев, Г.Н.Мырзағалиева, С.А.Алмабеков, А.К.Чалагизов, Ю.Н.Стариков
4) Медеу аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Бахытжан Маратұлы Жексембаев - комиссия хатшысы, аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау орталығы тұрмыс деңгейін талдау бөлімінің бастығы;
Берік Құрмашұлы Сүлейменов - аудандық жұмыспен қамту кеңесшісі,
осы құрамнан шығарылсын:
Ж.А. Нұғманова, О.И.Хоменко, А.А.Таубалдиева.
Алматы қаласының
Әкімі
Әкімшілік хатшысы

О внесении изменений в приложение N 2 постановления Акимата г.Алматы от 29.01.2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению"
Постановление Акимата города Алматы от 13 ноября 2002 года N 5/724. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 28 ноября 2002 года за N 489. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 5/870. (V05R687)
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О  местном  государственном управлении в Республике Казахстан" от 23.01.2001 года и "О  государственной  адресной социальной помощи" от 17.07.2001 года, акимат города Алматы
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в состав участковых комиссий по оказанию государственной адресной социальной помощи населению, утвержденный  постановлением  от 29 января 2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению" следующие изменения и дополнения:
1) ввести в состав участковой комиссии Алмалинского района:
Талпакову Рабигу Изимовну - секретарь комиссии, начальника отдела анализа уровня жизни районного центра труда и социальной защиты населения;
вывести из состава:
Керимкулову Б. А.
2)   ввести в состав участковой комиссии Бостандыкского района:
Бегимбетова Ауэзхана Султанкуловича - начальника отдела коммунального хозяйства;
вывести из состава:
Майкенову Р.А.;
3) ввести в состав участковой комиссии Жетысуского района:
Шампиеву Салиму Утюгеновну - секретарь комиссии, начальника отдела анализа уровня жизни районного центра труда и социальной защиты населения;
Куатжановну Сулушаш Толеухановну - начальника отдела внутренней политики и социальной сферы районного акимата;
вывести из состава:
Оспанову Г.А., Кыдыргалиеву Т.К., Мырзагалиеву Г.Н., Алмабекова С.А., Чалагизова А.К., Старикова Ю.Н.;
4) ввести в состав участковой комиссии Медеуского района:
Джексембаева Бахытжана Маратовича - секретарь комиссии, начальника отдела анализа уровня жизни районного центра труда и социальной защиты населения;
Сулейменова Берика Курмашевича - начальника центра занятости;
Таикпанова Рахматулу Таикпановича - советника Акима Медеуского района;
вывести из состава:
Нугманову Ж.А., Хоменко О.И., Таубалдиеву А.А.
Аким города Алматы                 В.Храпунов
Секретарь акимата                   К.Тажиева