Алматы қаласы әкімшілігінің 2003 жылдың 3 сәуіріндегі N№1/194-ші "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығындардың нормативі туралы" қаулысына өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 30 қазандағы N 5/626 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 13 қарашада N 565 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы қаласы Әділет департаментінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 02-16/И4046 хаты.
ІІ-ші шақырылған Алматы қалалық Мәслихатының XXVI-сессиясының 2003 жылдың 25 шілдедегі "ІІ-ші шақырылған Алматы қалалық Мәслихатының ХХІІ-ші сессиясының 2002 жылдың 26 желтоқсанындағы "Алматы қаласының 2003 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Алматы қаласының Әкімшілігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әділет Басқармасында 2003 жылдың 8 сәуірінде 524-ші нөмірімен тіркелген, 2003 жылдың 17 сәуірінде N 43-ші "Алматы ақшамы" және 2003 жылдың 19 сәуірінде N 58-60-ші "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған қала Әкімшілігінің 2003 жылдың 3 сәуіріндегі N 1/194-ші "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың бір қызметкеріне арналған ағымдағы шығындардың нормативі туралы" қаулысына өзгерістер мен қосымшалар енгізілсін.
1 тіркемеде:
1) "N 39. Санитарлы-эпидемиологиялық бақылау Басқармасы" енгізілсін.
3 тіркемеде:
1) Қаланың Мемлекеттік жер инспекциясы бойынша "595,0" цифрі "577,0" цифріне өзгертілсін;
2) Сәулет және қала құрылысы Департаменті бойынша "331,0" цифрі "330,0" цифріне өзгертілсін;
3) Ішкі саясат Департаменті бойынша "333,0" цифрі "324,0" цифріне өзгертілсін;
4) "N 39. Санитарлы-эпидемиологиялық бақылау Басқармасы 58,0" енгізілсін.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімшілік хатшысы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 апреля 2003 года N 1/194 "О нормативе текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление Акимата города Алматы N 5/626 от 30 октября 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 13 ноября 2003 года за N 565. Утратило силу на основании письма Департамента юстиции Республики Казахстан от 15 августа 2005 года № 01-16/И4046
В соответствии с решением XXVI-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 25 июля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение XXII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 19 декабря 2002 года "О бюджете города Алматы на 2003 год", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести следующие дополнения и изменения в постановление акимата города от 3 апреля 2003 года N 1/194 "О нормативе текущих затрат на одного работника государственных органов, финансируемых из местного бюджета", зарегистрированного в Управлении юстиции от 8 апреля 2003 года N 524, опубликованного в газетах "Алматы акшамы" от 17 апреля 2003 года N 43 и "Вечерний Алматы" от 19 апреля 2003 года N 58-60.
В приложении 1:
1) включить "N 39. Управление санитарно-эпидемиологического надзора".
В приложении 3:
1) по Государственной земельной инспекции города цифру "595,0" заменить на цифру "577,0";
2) по Департаменту архитектуры и градостроительства цифру "331,0" заменить на цифру "330,0";
3) по Департаменту внутренней политики цифру "333,0" заменить на цифру "324,0";
4) включить "N 39. Управление санитарно-эпидемиологического надзора 58,0".
Аким города Алматы               В.Храпунов
Секретарь акимата                К.Тажиева