Тіркелген N 2019, "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 4 бұйрығына N 5 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 115 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 27 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3039. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 172 бұйрығымен.
-----------Бұйрықтан үзінді-----------
"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығының Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң мынадай бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
6) тiркелген N 3039, "Тiркелген N 2019, "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 4 бұйрығына N 5 өзгерiстер енгізу туралы" 2004 жылғы 2 тамыздағы N 115.
Министрдің
міндетін атқарушы
-----------------------------
Бұйырамын:
1. Тіркелген N 2019, "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 26 қыркүйектегі N 4  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
140 "Шығындар" деген сыныпшада:
146 "Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды және басқа да негiзгi құралдарды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу" ерекшелік бойынша:
"Анықтама" деген бағанда он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ғимаратты және оған жанасатын аумақты күзету бойынша күзет дабылымен және басқа да құралдармен қамтамасыз ету; өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету";
он жетінші абзац "негізгі құралдарды" деген сөздерден кейін ", олардың жұмыс істеуі үшін қажетті есептегіш, ұйымдық және телекоммуникациялық техникаға қосалқы бөлшектерді" деген сөздермен толықтырылсын;
330 "Жеке тұлғаларға берiлетiн ағымдағы трансферттер" деген сыныпшада:
333 "Зейнетақылар" деген ерекшелік бойынша:
"Анықтама" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы ерекшелік бойынша зейнетақыларды төлеу төлемдері көрсетіледі";
420 "Негізгі капиталды құру" деген сыныпшада:
"Анықтама" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы сыныпшада құрылыс қызметімен байланысты өндірістік және өндірістік емес мақсаттағы негізгі қорларды жаңа тиісті объектілерді (ғимараттарды, құрылыстар мен олардың кешендерін және телекоммуникацияларын) тұрғызу және (немесе) өзгерту, онымен байланысты технологиялық және инженерлік жабдықты монтаждау (демонтаждау), құрылыс материалдарын, бұйымдар мен конструкцияларын жасау, сондай-ақ қалпына келтіру мен күрделі жөндеуді қоспағанда, құрылысы аяқталмаған объектілердің құрылысын тоқтатып қою және өз ресурсын тауысқан объектілерді кейіннен кәдеге жарату бойынша жұмыстарды жүргізу арқылы құру жөніндегі барлық шығындар көрініс табады.
Жобаға дейінгі құжаттаманы (техникалық-экономикалық негіздемені) әзірлеуге және сараптауға арналған шығындар 149 ерекшелік бойынша жіктеледі.";
430 "Күрделі жөндеу" деген сыныпшада:
"Анықтама" деген бағанда "жобалау-іздестіру жұмыстарына арналған шығындар" деген сөздер "жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасына арналған шығындар" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений N 5 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 115. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2004 года N 3039. Утратил силу - приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 30 декабря 2004 года N 172
Извлечение из приказа
и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК
от 30 декабря 2004 года N 172
" В связи с государственной регистрацией в Министерстве юстиции Республики Казахстан приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета", приказываю:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
...
6) от 2 августа 2004 года N 115 "О внесении изменений N 5 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019"...
2. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2005 года.
и.о. Министра".
-------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 4 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2019 следующие изменения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 140 "Затраты":
по специфике 146 "Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, оборудования и других основных средств":
в графе "Определение" абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"Обеспечение охраной, сигнализацией и другими устройствами по охране зданий и прилегающих к ним территорий, обеспечение пожарной безопасности":
абзац семнадцатый после слов "на ремонт основных средств," дополнить словами следующего содержания "комплектующих для вычислительной, организационной и телекоммуникационной техники, необходимых для их функционирования,";
в подклассе 330 "Текущие трансферты физическим лицам":
по специфике 333 "Пенсии":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"По данной специфике отражаются выплаты пенсий";
в подклассе 420 "Создание основного капитала":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"В данном подклассе отражаются все затраты, связанные со строительной деятельностью по созданию основных фондов производственного и непроизводственного назначения путем возведения новых и (или) изменения (расширения, модернизации, технического перевооружения, реконструкции) соответствующих объектов (зданий, сооружений и их комплексов, коммуникаций), монтажа (демонтажа) связанного с ними технологического и инженерного оборудования, изготовления (производства) строительных материалов, изделий и конструкций, а также осуществления работ по консервации строительства незавершенных объектов и постутилизации объектов выработавших свой ресурс, кроме реставрации и капитального ремонта. Также, по данному подклассу отражаются затраты на разработку и экспертизу проектной (проектно-сметной) документации.
Затраты на разработку и экспертизу предпроектной документации (технико-экономического обоснования), классифицируются по специфике 149";
в подклассе 430 "Капитальный ремонт":
в графе "Определение" слова "затраты на проектно-изыскательские работы," заменить словами следующего содержания "затраты на проектную (проектно-сметную) документацию,".

2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики.
Министр