"Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 22 ақпандағы N 14 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 361 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 6 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3325
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Заңға тәуелді кесімдерді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө  өкімін  орындау үшін, нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына және өзге де нормативтік құқықтық актілеріне сәйкес келтіру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 22 ақпандағы N 14  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1999 жылы 27 қыркүйекте N 913 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы ережеде:
15-тармақта "(кепіл құралы туралы мәліметтер);" деген сөздерден кейін "кепілмен қамтамасыз етілген міндеттеменің ақшалай баламасы;" деген сөздермен толықтырылсын;
N 2 нысанда "кепілге салынған мүліктің бағасы" деген сөздер "кепілмен қамтамасыз етілген міндеттеменің ақшалай баламасы;" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года N 14 "Об утверждении Правил регистрации залога движимого имущества"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 361. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2005 года N 3325
Во исполнение  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года N 14 "Об утверждении Правил регистрации залога движимого имущества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 сентября 1999 года за N 913), следующее изменения:
В Правилах регистрации залога движимого имущества, утвержденных указанным приказом:
в пункте 15 слова "предмет залога и его оценка" заменить словами "денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом;";
в форме N 2 слова "стоимость заложенного имущества" заменить словами "денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра