Маңғыстау облыстық мәслихатының "Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді тұтыну ақысын төлеуге тұрын үй көмегін көрсету Ережесі туралы" 2002 жылы 14 мамырдағы N 19/195 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2004 жылғы 27 қазандағы N 7/119 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 8 қарашада N 1771 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеу Ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949  қаулысының  2-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді тұтыну ақысын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету Ережесі туралы" 2002 жылғы 14 мамырдағы N 19/195  шешіміне  (әділет басқармасында 2004 жылғы 24 мамырда N 887 болып тіркелген)  мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) Ереженің мемлекеттік тілдегі мәтінінің кіріспесіндегі "N 148-II Қазақстан Республикасы  Заңына ," деген сөздерден кейін "Байланыс туралы" 2004 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының  Заңына ," деген сөздермен толықтырылсын;
2) 6-тармақ "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеу қалалық телекоммуникациялар желілеріне қосылған телефон үшін абоненттік ақының ұлғаю сомасын тұрғын үй ұстауға, коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметтерін тұтыну ақысы жөніндегі шығыстардың құрылымына енгізу жолымен жүзеге асырылады" деген қосымша абзацпен толықтырылсын;
3) 9-тармақ "газ үшін есеп кітапшалары (анықтамалар);" деген абзацтан кейін "қалалық телекоммуникациялар желісінің абоненті екендігін растайтын (шарт не түбіртек - телекоммуникация көрсеткен қызметтері үшін есеп) құжаты." деген қосымша абзацпен толықтырылсын.
2. Осы шешім жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                              Облыстық
мәслихаттың хатшысы

О внесении дополнений в решение Мангистауского областного маслихата от 14 мая 2002 года N 19/195 "О правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг"
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 октября 2004 года N 7/119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 ноября 2004 года за N 1771
В соответствии с пунктом 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949 "Об утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций", областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Мангистауского областного маслихата от 14 мая 2002 года N 19/195 "О правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг" (зарегистрировано в управлении юстиции 24 мая 2002 года N 887) следующие дополнения:
1) преамбулу Правил на русском языке после слов "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" дополнить словами ", от 5 июля 2004 года "О связи";
2) пункт 6 дополнить абзацем "Компенсация повышения тарифов абонентской платы за телефон осуществляется путем включения суммы увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к городской сети телекоммуникаций, в структуру расходов по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг и услуг связи";
3) пункт 9 после абзаца "расчетные книжки за газ (справки);" дополнить абзацем "документ, подтверждающий факт того, что он является абонентом городской сети телекоммуникаций (договор либо квитанция-счет за услуги телекоммуникаций)".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии                       Секретарь
областного маслихата