Павлодар облысы Баянауыл ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 86/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қаңтарда N 2855 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3 тармақшасына, Баянауыл ауданы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 30 маусымдағы "Павлодар облысы Баянауыл ауданының бос қалған селолық елдi мекендердi тарату туралы" N 62 бiрлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17 қарашадағы "Баянауыл ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" N 275/9 қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1.Павлодар облысы Баянауыл ауданының  әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Ақсан ауылдық округiнiң қоянды, Пограничник, Сымтас, Юность ауылдары, Бiрлiк ауылдық округiнiң Байты, Жаман, Жантайма ауылдары, Жаңажол ауылдық округiнiң Қарашоқы, Топбасы ауылдары, Қаратомар ауылдық округiнiң Үшқайын, Жайма ауылдары, Құндыкөл ауылдық округiнiң  Базарбек, Керегетас-1, Керегетас-2 ауылдары, Қызылтау ауылдық округiнiң Бабалы ауылы, Ұзынбұлақ ауылдық округiнiң  Оңай ауылы, Күркелi ауылдық округiнiң Ақтай ауылы  елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты таратылсын және кейiннен есептiк деректерден шығарылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района Павлодарской области.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 86/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2004 года за N 2855.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместным решением Маслихата акимата Баянаульского района от 30 июня 2004 года N 62 "Об упразднении пустующих населенных пунктов в Баянаульском районе Павлодарской области", постановлением акимата области N 275/9 от 17 ноября 2004 года "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района Павлодарской области ", областной Маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Баянаульского района Павлодарской области следующие изменения:
упразднить села Коянды, Пограничник, Сымтас, Юность Аксанского сельского округа, Жаман, Жантайма, Байты Бирликского сельского округа, Карашокы, Топбасы Жанажольского сельского округа, Ушкайын, Жайма Каратомарского сельского округа, Базарбек, Керегетас - 1, Керегетас - 2 Кундыкольского сельского округа, Бабалы Кызылтауского сельского округа, Онай Узунбулакского сельского округа, Актай Куркелинского сельского округа в связи с утратой ими статуса населенного пункта, с последующим исключением из учетных данных;
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии А. Гуськов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров