Кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 46-І бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 25 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 3465. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреу ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Су көлігі департаменті (Б.Қ.Уандықов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министріне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Т.Б.Әбілғазинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 46-І бұйрығымен
бекітілді
Кемелерді, салдарды және өзге де жүзу
объектілерін тіркеп сүйреу ережесі 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреу ережесі (бұдан әрі - Ереже) "Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 63-бабына сәйкес әзірленді және кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреудің тәртібі мен шарттарын белгілейді.
2. Осы Ереже Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында жүзу кезінде барлық кемелерге, салдарға және өзге де жүзу объектілеріне олардың тиесілігіне қарамастан таралады.
3. Осы Ережеде мынадай ұғымдар пайдаланылады:
тіркеп сүйреу - бірге қосылған және арнайы өздігінен жүретін кеменің көмегімен жылжытуға арналған бір немесе бірнеше жүзу объектілерінің қозғалу процесі;
тіркеп сүйретілетін объект - тіркеп сүйреуге берілген кеме, сал және өзге де жүзу объектісі;
тіркеп сүйретілетін құрам - тіркеп сүйреумен немесе итерумен айналысатын кемені (кемелерді) қоса алғанда, арқанмен тіркеп сүйретілетін немесе итерілетін (немесе қандай да бір басқа тәсілмен) өзара қосылған бір немесе бірнеше кемелер, салдар және жүзу объектілері;
тіркеп сүйреуші - кемелерді, салдарды және өзге де жүзу объектілерін тіркеп сүйреу бойынша қызметтер ұсынатын кемеге меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде ие тұлға;
жөнелтуші - тіркеп сүйретілетін объектіге меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде ие тұлға;
сал -  өзара қосылған бөренелерден, құбырлардан және басқа да заттардан тұратын, оларды су арқылы тасымалдауға арналған және тұрақты оң жүзгіштігі бар жүзбелі құрал;
көліктік жүкқұжат - тіркеп сүйреу кезінде ресімделетін тасымалдау құжаты;
осы Ережеде қолданылатын өзге де ұғымдар ішкі су көлігі саласындағы заңнамалық кесімдерде көзделген.

Об утверждении Правил буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 46-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2005 года № 3465. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан «О внутреннем водном транспорте», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов.
2. Департаменту водного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Уандыков Б.К.) представить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абылгазина Т.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр
Утверждены
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 46-I
Правила
буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов Глава 1. Общие положения
1. Правила буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан «О внутреннем водном транспорте» и определяют порядок и условия буксировки судов, плотов и иных плавучих объектов.
2. Настоящие Правила распространяются на все суда, плоты и иные плавучие объекты независимо от их принадлежности, при плавании на внутренних водных путях Республики Казахстан.
3. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) буксировка - процесс движения одного или нескольких плавучих объектов, соединенных вместе и предназначенных для перемещения с помощью специального самоходного судна;
2) буксируемый объект - судно, плот и иной плавучий объект предъявленный к буксировке;
3) буксируемый состав - одно или несколько соединенных между собой судов, плотов и иных плавучих объектов, буксируемых на тросе или толкаемых (или каким-либо другим способом), включая судно (суда), занятое буксировкой или толканием;
4) буксировщик - лицо, владеющее на праве собственности или иных законных основаниях судном, предоставляющим услуги по буксировке судов, плотов и иных плавучих объектов;
5) отправитель - лицо, владеющее на праве собственности или иных законных основаниях буксируемым объектом;
6) плот - плавучее средство, состоящее из бревен, труб и других предметов, соединенных между собой, предназначенное для их транспортировки по воде и имеющее стабильную положительную плавучесть;
7) транспортная накладная - перевозочный документ, оформляемый при буксировке.
Иные понятия, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с законодательными актами в области внутреннего водного транспорта.

2-тарау. Тіркеп сүйреуді ұйымдастыру
4. Объектілерді тіркеп сүйреу тіркеп сүйреу шартына сәйкес жүзеге асырылады. Шарт жазбаша немесе ауызша нысанда жасалуы мүмкін.
Шартты ауызша нысанда жасау кезінде тіркеп сүйреуді басқару жөніндегі міндеттерді тіркеп сүйрейтін кеменің капитанына жүктеу туралы келісім жазбаша түрде расталады.
5. Тіркеп сүйретілетін объектінің жөнелтушісі тіркеп сүйреуге уақтылы және сапалы дайындықты, оның техникалық жай-күйін, экипажбен жабдықталуын (қажет болған кезде) қамтамасыз етеді.
6. Тіркеп сүйретілетін объектінің жөнелтушісі объектінің жүзуге жарамдығы туралы куәлігін Тіркеп сүйреушіге ұсынады.
7. Тіркеп сүйреуші білікті экипажбен жабдықталған, тіркеп сүйреуге техникалық жағынан дайын және кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету талаптарын қанғаттандыратын тіркеп сүйреу кемесін тіркеп сүйретілетін объекті капитанының қарауына береді.
8. Егер шартта өзгеше көзделмеген болса, тіркеп сүйреу жабдығын тіркеп сүйретілетін объектінің Жөнелтушісі береді.
9. Тіркеп сүйрететін кеме жүзіп өту маршруты бойынша түзетілген карталар жинақталымымен қамтамасыз етіледі.
Бүкіл кемелерде, соның ішінде тіркеп сүйретілетін кемеде, егер онда ілесіп жүретіндер болса, екі жақты радио-телефондық байланысты УҚТ-радиостанция болуы қажет.
10. Алыс тіркеп сүйреулер кезінде Тіркеп сүйреушіде негізгі арқанға ұзындығы мен жарылу беріктігі бойынша тең қосалқы тіркеп сүйреу арқаны болуы қажет.
11. Тіркеп сүйреу процесінде тіркеп сүйреуші ішкі су көлігіндегі қызметті реттейтін Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтік құқықтық кесімдерін басшылыққа ала отырып жүзу қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
12. Егер шартта өзгеше көзделмеген болса, тіркеп сүйреуші объектіні тіркеп сүйреу тәсілін дербес таңдайды - жол жағдайына байланысты итеру немесе тіркеп сүйреу әдісімен.
13. Егер тіркеп сүйреу кезінде кемелер (объектілер) дауылға кез болса (немесе өзге де кездейсоқ жағдайларға), тіркеп сүйреуші және тіркеп сүйретілетін объектінің барлық алдын ала сақтандыру және сақталушылық шараларын қолдануы тиіс.
14. Кездейсоқ жағдайлар кезінде тіркеп сүйретілетін объектіні қалдырып кеткен  жағдайда тіркеп сүйреуші ол қалдырып кеткен объектінің осы учаскеде  кеме қатынасына, осы аудандағы басқа кемелерге қауіп және экологиялық ластану қауіпін төндірмеуіне барлық ықтимал шараларды қолданады.
15. Тіркеп сүйретілетін объектімен көлік оқиғасы болған жағдайда, тіркеп сүйреуші жөнелтушімен бірлесіп осындай оқиғадан келген зиянды азайту және оның салдарын жою жөнінде шаралар қабылдайды.

Глава 2. Организация буксировок
4. Буксировка объектов осуществляется в соответствии с договором буксировки. Договор буксировки может быть заключен в письменной или устной форме.
При устной форме договора соглашение о возложении обязанностей по управлению буксировкой на капитана буксирующего судна подтверждается письменно.
5. Отправитель буксируемого объекта обеспечивает своевременную и качественную подготовку к буксировке, его техническое состояние, укомплектование экипажем (при необходимости).
6. Отправитель перед началом буксировки предъявляет буксировщику свидетельство о годности к плаванию объекта.
7. Буксировщик предоставляет в распоряжение отправителя укомплектованное квалифицированным экипажем, технически оснащенное к буксировке и удовлетворяющее требованиям обеспечения безопасности судоходства буксирное судно.
8. Буксирное оборудование предоставляет отправитель буксируемого объекта, если иное не предусмотрено договором.
9. Буксирующее судно обеспечивают комплектом откорректированных карт по маршруту перехода.
Всем судам, в том числе буксируемому судну, если на нем есть сопровождающие, необходимо иметь УКВ-радиостанцию двусторонней радиотелефонной связи.
10. При дальних буксировках буксировщику необходимо иметь запасной буксирный трос, равный по длине и разрывной прочности основному.
11. В процессе буксировки буксировщик обеспечивает безопасность плавания, руководствуясь законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, регламентирующими деятельность на внутреннем водном транспорте.
12. Буксировщик самостоятельно выбирает способ буксировки объекта (методом толкания или буксировки) в зависимости от условий пути, если иное не предусмотрено договором.
13. При чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера во время буксировки, буксировщику следует принять все меры предосторожности и сохранности буксируемого объекта.
14. В случае оставления буксируемого объекта при чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера буксировщик принимает все возможные меры, чтобы оставленный им буксируемый объект не создал опасности судоходству на данном участке, другим судам, находящимся в этом районе и опасности экологического загрязнения.
15. В случае транспортного происшествия с буксируемым объектом буксировщик совместно с отправителем принимают меры по уменьшению нанесенного таким происшествием ущерба и ликвидации его последствий.

16. Тіркеп сүйретілетін объектіні экипажбен немесе жолсеріктермен қамтамасыз ету тәртібі тіркеп сүйреу шартында белгіленеді, бұл ретте кеме жүзуге шығатын күні оның экипажының саны кеменің ең аз құрамы туралы белгіленген талаптардан кем құрамайды.
17. Тіркеп сүйретілетін объектінің мүшелері кеме қатынасы қауіпсіздігін, тіркеп сүйретілетін объектінің сақталуын қамтамасыз ету бөлігінде тіркеп сүйрейтін кеме капитанының өкімін орындайды және тіркеп сүйретілетін объектімен болатын көлік оқиғаларының алдын алу жөнінде шаралар қолданады.
3-тарау. Салдарды жөнелтушілерге
қойылатын талаптар
18. Салдарды жөнелтуші:
1) салдарды қалыптастыруды;
2) тіркеп сүйреуді ұйымдастыру туралы шарттың талаптарына сәйкес келетін және Жөнелтуші мен Тіркеп сүйреушінің арасындағы келісілген көрсетілген мерзімдерде оларды тіркеп сүйреу үшін  Тіркеп сүйреушімен алдын ала келісілген ұсыну орындарына шығаруды;
3) жөнелту пункттерінде және салдарды қайта қалыптастыру және олардың тұрақ пункттерінде айлақтық құрылғыларды жабдықтауды;
4) салдарды жолда олардың көпір астынан, шлюздер және басқа да  ішкі су жолдарының кеме қатынасы үшін қиын учаскелері арқылы өтуі үшін қайта қалыптастыруды;
5) қиын учаскелер арқылы қосалқы кемелермен салдарды алып өту;
6) жолда алдын алу және авариялық жөндеу жұмыстарын жүзеге асырады.
19. Ішкі су жолдарының қиын учаскелері арқылы салдарды алып өту үшін қосалқы кемелерді Тіркеп сүйреуші ұсынған жағдайда салдарды жөнелтушілерден тіркеп сүйреу шартында белгіленген мөлшерде төлем алынады.
4-тарау. Тіркеп сүйретілетін
объектіні қабылдау
20. Тіркеп сүйретілетін объектіні Жөнелтуші тартымды тексеру мен беру үшін қажетті уақытты есепке ала отырып, тіркеп сүйреу шартында көрсетілген мерзімге дейін Тіркеп сүйреушіге тексеру үшін ұсынады. Тіркеп сүйретілетін объектіні тексеру үшін ұсыну уақыты тіркеп сүйреу шартында жергілікті жағдайлар негізге алына отырып белгіленеді.
21. Тіркеп сүйреуші тіркеп сүйретілетін объектіні қабылдағанға дейін оны тексеруді жүргізеді, тіркеп сүйреу үшін қажетті құжаттарды, жарақты (такелажды) және тіркеп сүйретілетін объектінің жабдығын, тіркеп сүйретілетін объектінің габаритін, тіркеп сүйретілетін объектінің жүзу ережесіне сәйкестігін тексереді, ал салдарға қатысты салдардың қалыптасуының және жарақтарының техникалық шарттарына сәйкестігін.
22. Тіркеп сүйреуге кедергі жасайтын ақаулар мен кемшіліктерді тапқан жағдайда оларды жою мерзімін көрсетіп,  ақаулар мен кемшіліктердің тізбесі бар коммерциялық акті жасалады.
23. Тіркеп сүйреуге кедергі жасайтын ақаулар мен кемшіліктер болмаған немесе жойылған кезде тараптар тіркеп сүйретілетін объектінің тіркеп сүйреуге дайындығы туралы акті жасайды, оның негізінде қосымшаға сәйкес көліктік жүкқұжат ресімделеді.

16. Порядок укомплектования буксируемого объекта экипажем или проводниками определяется договором буксировки при этом численность экипажа судна в день его выхода в плавание составляет не менее установленных требований о минимальном составе экипажа судна.
17. Члены экипажа буксируемого объекта выполняют распоряжения буксировщика в части обеспечения безопасности судоходства, сохранности буксируемого объекта и принимают меры по предупреждению транспортных происшествий с буксируемым объектом.
Глава 3. Требования к отправителям плотов
18. Отправитель плотов осуществляет:
1) формирование плотов;
2) вывод их в заранее согласованные с буксировщиком места предъявления для буксировки в сроки, указанные в согласованном между отправителем и буксировщиком и соответствующие условиям договора об организации буксировок;
3) оборудование причальных устройств в пунктах отправления и в пунктах отстоя и переформирования плотов;
4) переформирование плотов в пути для их прохода под мостами, через шлюзы и другие затруднительные для судоходства участки внутренних водных путей;
5) проводку плотов вспомогательными судами через затруднительные участки;
6) профилактический и аварийный ремонт в пути.
19. С отправителей плотов взимается дополнительная плата в размере, определенном в договоре буксировки, в случае, если вспомогательные суда для проводки плотов через затруднительные участки внутренних водных путей предоставляются буксировщиком.
Глава 4. Прием буксируемого объекта
20. Буксируемый объект предъявляется буксировщику отправителем для осмотра до срока, указанного в договоре буксировки, с расчетом времени, необходимого для осмотра и подачи тяги. Время предъявления буксируемого объекта для осмотра устанавливается в договоре буксировки исходя из местных условий.
21. Буксировщик до приема буксируемого объекта проводит его осмотр, проверяет необходимые для буксировки документы, оснастку (такелаж) и оборудование буксируемого объекта, габариты буксируемого объекта, соответствие буксируемого объекта правилам плавания, а в отношении плотов - соответствие плота техническим условиям формирования и оснастки плотов.
22. В случае обнаружения дефектов и недостатков, препятствующих буксировке, составляется коммерческий акт с перечнем дефектов и недостатков с указанием сроков их устранения.
23. При отсутствии или устранении дефектов и недостатков, препятствующих буксировке, стороны составляют акт о готовности буксируемого объекта к буксировке, на основании которого оформляется транспортная накладная согласно приложению к Правилам.

24. Тіркеп сүйреу шарттары бойынша жолда тіркеп сүйретілетін объектіні басқару талап етілмеген жағдайда, ал экипаждың тіркеп сүйретілетін объектіде болуы қиын және қауіпті болып табылғанда, шартта тіркеп сүйретілетін объекті экипажын тіркеп сүйрейтін объектіде орналастыру көзделуі мүмкін.
5-тарау. Тіркеп сүйретілетін объектіні
жеткізу пунктінде беру
25. Тіркеп сүйреуші тіркеп сүйретілетін объектінің жеткізу пунктіне келу уақыты туралы алушыны 24 сағаттан кешіктірмей, сондай-ақ тіркеп сүйретілетін объектінің келуіне дейін 6 сағат бұрын қайталап хабардар етеді.
26. Тіркеп сүйретілетін объектіні алушы тіркеп сүйрейтін объектінің капитанына тіркеп сүйретілетін объектіні қоятын орынды және оны қабылдау орнын көрсетеді, сондай-ақ тіркеп сүйретілетін объектінің қауіпсіз қойылуын қамтамасыз етеді.
27. Тіркеп сүйретілетін объектінің жеткізу пунктіне келуі бойынша Тіркеп сүйреуші Алушымен бірлесіп оны тексеруді жүзеге асырады.
28. Тіркеп сүйретілетін объект жеткізу пунктіне зақымдану белгілерімен жеткізілген жағдайда Тіркеп сүйреуші тіркеп сүйретілетін объектінің Алушысымен бірлесіп зақымдануларды тексеру мен бағалауды жүргізеді.
29. Салдарға қатысты да жасалған коммерциялық актіде бөренелерді қайта есептеусіз маманданымдар негізінде көрсетілген бірліктегі ағаш санын көрсетумен және зақымдалған салдар бірлігіндегі ағаштың шамаланған санын көрсетумен жарамды жай-күйде келген салдардың бірліктерін есептеу жүргізіледі.
30. Салдардың зақымдалған бірліктерінен ағаштарды ақырғы тапсыру және қабылдау бөренелерді судан жағалауға сүйретіп шығарған кезде немесе қос тараптың өкілдері оларды суда қайта санау жолымен жүзеге асырылады.
31. Осы Ереженің 27, 28, 29, 30-тармақтарында көзделген іс-қимылдар тіркеп сүйреу аяқталған уақыттан бастап шартта көрсетілген мерзімнен кешіктірмей жүзеге асырылады.
6-тарау. Көліктік жүкқұжатты ресімдеу
тәртібі
32. Көліктік жүкқұжат негізгі тасымалдау құжаты болып табылады.
33. Жөнелтуші тіркеп сүйретілетін объектіні тіркеп сүйреуге  ұсынумен бір уақытта толтырылған жүкқұжатты ұсынады.
34. Жүкқұжатты Жөнелтуші бір алушыға және бір жеткізу пунктіне жіберілетін әрбір ұсынылған тіркеп сүйретілетін объектіге толтырады.
35. Көліктік жүкқұжатқа енгізілген мәліметтердің өзгерістері мен толықтырулары жөнелтушінің және тіркеп сүйреушінің қолымен расталады.
Кемелерді, салдарды және өзге де
жүзу объектілеріне қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
ІШКІ СУ КӨЛІГІ
___________ N_ шартқа
N____ көліктік жүкқұжаты
Жөнелту пунктті ____________
Жөнелтуші_________________
(толық атауы)
Жөнелту пунктті ___________
Алушы ___________________
(толық атауы)
Почта мекен-жайы және
жөнелтушінің банктік
деректемелері
_________________________
_________________________
_________________________
_________________________
Почта мекен-жайы және
алушының банктік
деректемелері
_________________________
_________________________
_________________________
_________________________
Тіркеп
сүйре-
тілетін
объекті-
нің
нөмірі
(атауы)
Жөнелтушінің
белгілеуі бойынша
деректер
Тарифтік белгілер
Габарит-
тер (м)
Көлем
(текше
м.)
Сал-
мақ
(т)
Тіркеп
сүйреу
қашық-
тығы
(км)
Жол
габариттері
Тіркеп
сүйреу-
шінің
белгісі
Ұзындығы
_____
Ені
____
Шөгуі
____
Тереңдігі__
Ені___
Айналым
R___
Салдың көлемі және кеменің суысырғыштығы
______________________________________________________________
(жазбаша жазу)
Жинақталған салдағы және құрамдағы жүкқұжатының NN

24. В случае, когда по условиям буксировки управление буксируемым объектом в пути не требуется, а нахождение экипажа на буксируемом объекте является затруднительным или опасным, договором может быть предусмотрено размещение экипажа буксируемого объекта на буксирующем судне.
Глава 5. Сдача буксируемого объекта в пункте назначения
25. Буксировщик извещает получателя о времени прибытия буксируемого объекта в пункт назначения не позднее чем за 24 часа, а также повторно за 6 часов до прибытия буксируемого объекта.
26. Получатель буксируемого объекта указывает буксировщику место постановки буксируемого объекта и место его приема, а также обеспечивает безопасную постановку буксируемого объекта.
27. По прибытии буксируемого объекта в пункт назначения буксировщик совместно с получателем осуществляет его осмотр.
28. В случае, если буксируемый объект доставлен в пункт назначения с признаками повреждения, буксировщик совместно с получателем буксируемого объекта производит осмотр и оценку повреждений.
29. В отношении плотов также производится подсчет единиц плотов, прибывших в исправном состоянии, с указанием в составленном коммерческом акте количества древесины в указанных единицах на основании спецификаций без пересчета бревен и с указанием приблизительного количества древесины в поврежденных единицах плотов.
30. Окончательная сдача и прием древесины из поврежденных единиц плотов осуществляются при выкатке бревен из воды на берег или путем пересчета их в воде представителями обеих сторон.
31. Действия, предусмотренные пунктами 27, 28, 29, 30 настоящих Правил осуществляются не позднее срока указанного в договоре со времени окончания буксировки.
Глава 6. Порядок оформления транспортной накладной
32. Транспортная накладная является основным перевозочным документом.
33. Отправитель одновременно с предъявлением буксируемого объекта к буксировке представляет заполненную транспортную накладную.
34. Накладная заполняется отправителем на каждый предъявленный буксируемый объект, направляемый одному получателю и в один пункт назначения.
35. Изменения и дополнения сведений, внесенных в транспортную накладную заверяются подписями отправителя и буксировщика.
_______________________________
Приложение
к Правилам буксировки судов,
плотов и иных плавучих объектов
ВНУТРЕННИЙ ВОДНЫЙ ТРАНСПОРТ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
Транспортная накладная № ______________
к договору №_______ от ________
Пункт отправления _______________
Отправитель _____________________
_______________________________
(полное наименование)
Пункт назначения ______________
Получатель_____________________
_______________________________
(полное наименование)
Почтовый адрес и банковские
реквизиты отправителя
_________________________________
_________________________________
_________________________________
Почтовый адрес и банковские
реквизиты получателя
_______________________________
_______________________________
_______________________________
Номер (название) букси-
руемого объекта
Данные по определению отправителя
Тарифные отметки
Габариты      (м)
Объем
(м.куб)
Вес
(т)
Расстояние буксировки
(км)
Габариты
пути
Отметка
букси-
ровщика
Длинна____
Ширина____
Осадка____
Глубина __
Ширина ___
Rзак-
ругления
___________
Объем плота или
водоизмещение судна ____________________________________
(прописью)
№№ накладных в сборном плоту или составе
За подготовку объекта
(плота, судна и др.
объектов) и пригодность
его для безопасного
плавания и буксировки
отвечает
__________________________
(наименование организации)
Ответственный за
обеспечение безопасности
на буксируемом объекте
__________________________
(ФИО, должность)
Приложены документы:
А)________________________
Б)________________________
В) _______________________
Г) _______________________
Отправитель: ______________
(подпись, печать)
ПЛАТЕЖИ: