Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Банк болып табылмайтын заңды тұлғалардың банкноттарды, металл ақшаны және құндылықтарды инкассациялау, жіберу жөніндегі қызметін лицензиялау және реттеу ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 10 қазандағы N 401 қаулысына енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 18 қазандағы N 128 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 18 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3935. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 258 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.08.24 № 258 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Банк болып табылмайтын заңды тұлғалардың банкноттарды, металл ақшаны және құндылықтарды инкассациялау, жіберу жөніндегі қызметін лицензиялау және реттеу ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 10 қазандағы N 401  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2062 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" баспасөз басылымдарында 2002 жылғы 18 қараша - 1 желтоқсанда жарияланған) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 14 мамырдағы  N 46 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3643 тіркелген) қаулысымен енгізілген толықтыруларымен және өзгерістерімен бірге, мынадай өзгерістер  енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармағындағы ", жіберу" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Банк болып табылмайтын заңды тұлғалардың банкноттарды, металл ақшаны және құндылықтарды инкассациялау, жіберу жөніндегі қызметін лицензиялау және реттеу ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
жоғары оң бұрышында, тақырыбында, сондай-ақ бүкіл мәтін бойынша ", жіберу" деген сөз алынып тасталсын;
Ережеге 1-қосымшада:
жоғары оң бұрышында және мәтіндегі ", жіберу" деген сөз алынып тасталсын;
Ережеге 2-қосымшада:
жоғары оң бұрышында, тақырыбында және 1-тараудың атауындағы ", жіберу" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 10 октября 2002 года № 401 "Об утверждении Правил лицензирования и регулирования деятельности по инкассации, пересылке банкнот, монет и ценностей юридических лиц, не являющихся банками"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 октября 2005 года № 128. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2005 года № 3935. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 258
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.08.2012 № 258 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 10 октября 2002 года N 401 "Об утверждении Правил лицензирования и регулирования деятельности по инкассации, пересылке банкнот, монет и ценностей юридических лиц, не являющихся банками" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2062, опубликованное 18 ноября - 1 декабря 2002 года в официальных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкінiң Хабаршысы"»и "Вестник Национального Банка Казахстана"; с дополнениями и изменениями, внесенными  постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 46, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 3643) внести следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 слово ", пересылке" исключить;
в Правилах лицензирования и регулирования деятельности по инкассации, пересылке банкнот, монет и ценностей юридических лиц, не являющихся банками, утвержденных указанным постановлением (далее - Правила):
в правом верхнем углу, в заголовке, а также по всему тексту слова ", пересылке" и ", пересылка" исключить;
в приложении 1 к Правилам:
в правом верхнем углу и в тексте слово ", пересылке"»исключить;
в приложении 2 к Правилам:
в правом верхнем углу, в заголовке, и в наименовании главы 1 слово ", пересылке" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Қолма-қол ақшамен жұмыс департаменті (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және банкноттарды, металл ақшаны және құндылықтарды инкассациялау жөніндегі қызметті жүзеге асыратын  ұйымдарға жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Б.А.Әлжановқа жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы

3. Департаменту по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и организаций, осуществляющих деятельность по инкассации банкнот, монет и ценностей.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Альжанова Б.А.
Председатель
Национального Банка