Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2001 жылғы 7 тамыздағы "Коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың шаруашылық иелiгiндегi немесе жедел басқаруындағы мүлiктердi мүлiктiк жалға беру ережелерiн бекiту туралы" N 48/5 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 131/3 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 26 сәуірде N 3008 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 70/4 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 70/4 қаулысымен.
Облыс әкiмiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың жүйесiн жетiлдiру туралы" N 26 шешiмiне сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
облыс әкiмдiгiнiң 2001 жылғы 7 тамыздағы "Коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың шаруашылық иелiгiндегi немесе жедел басқаруындағы мүлiктердi мүлiктiк жалға беру ережелерiн бекiту туралы" N 48/5 қаулысына (облыс әдiлет департаментiнде 2001 жылғы 26 қыркүйекте N 888 болып тiркелдi, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2001 жылғы 13 қазандағы 118-нөмiрiнде жарияланды) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының бас тақырыбындағы "ережелерiн" деген сөз "нұсқаулықтарын" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулының 1-тармағындағы "қоса берiлiп отырған ережелер" деген сөздер "қоса берiлiп отырған нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрi - Ережелер)" деген сөздер "(бұдан әрi - Нұсқаулық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулының 2-тармағындағы "осы қаулымен бекiтiлген Ережелер" деген сөздер "осы қаулымен бекiтiлген Нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың шаруашылық иелiгiндегi немесе жедел басқаруындағы мүлiктердi мүлiктiк жалға беру ережелерiндегi:
бас тақырыбындағы:
"Ережелер" деген сөз "Нұсқаулық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"беру" деген сөз "беру бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 1-тармағындағы "Осы Ережелер әзiрлендi" деген сөздер "Осы Нұсқаулық әзiрлендi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 2-тармағындағы "Осы Ережелер белгiлейдi" деген сөздер "Осы Нұсқаулық белгiлейдi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 3-тармағының 2-тармақшасындағы "алаңы 100 шаршы метрге дейiн" деген сөздер "алаңы 15 шаршы метрге дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 13-тармағындағы "осы Ережелердiң" деген сөздер "осы Нұсқаулықтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 22-тармағындағы "осы Ережелердiң" деген сөздер "осы Нұсқаулықтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 46-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 7 августа 2001 года N 48/5 "Об утверждении правил передачи в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении коммунальных государственных предприятий".
Постановление Акимата Павлодарской области от 12 апреля 2005 года N 131/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2005 года за N 3008. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4.
В соответствии с решением акима области от 5 ноября 2004 года N 26 "О совершенствовании системы исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета " акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление акимата области от 7 августа 2001 года N 48/5 "Об утверждении правил передачи в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 888 от 26 сентября 2001 года, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" от 13 октября 2001 года N 118) следующие изменения:
в заголовке указанного постановления слово "правил" заменить словом "инструкции";
в пункте 1 указанного постановления слова "прилагаемые правила" заменить словами "прилагаемую инструкцию";
слова "(далее - Правила)" заменить словами "(далее - Инструкция)";
в пункте 2 указанного постановления слова "Правил, утвержденных настоящим постановлением" заменить словами "Инструкции, утвержденной настоящим постановлением";
в правилах передачи в имущественный наем имущества, находящегося в хозяйственном ведении или оперативном управлении коммунальных государственных предприятий, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке:
слово "Правила" заменить словом "Инструкция";
слово "передачи" заменить словом "по передаче";
в пункте 1 указанных правил слова "Настоящие Правила разработаны" заменить словами "Настоящая Инструкция разработана";
в пункте 2 указанных правил слова "Настоящие Правила определяют" заменить словами "Настоящая Инструкция определяет";
в подпункте 2 пункта 3 указанных правил слова "площадью до 100 кв.м. " заменить словами "площадью до 15 кв.м."
в пункте 13 указанных правил слова "настоящих Правил" заменить словами "настоящей Инструкции";
в пункте 22 указанных правил слова "настоящих Правил" заменить словами "настоящей Инструкции";
пункт 46 указанных правил изложить в следующей редакции:

"46. Мемлекеттiк мекемелер облыс қаржы департаментi бекiткен нысандар бойынша тендердiң өтуi мен мүлiктi жалға беру нәтижелерi туралы есептi тоқсан сайын, есептiк кезеңнiң соңғы айының жиырма бесiне дейiн, облыс қаржы департаментi мен мемлекеттiк басқару органына ұсынып отырсын.";
көрсетiлген ережелердiң 47-тармағындағы "уәкiлеттi органмен" деген сөздер "мемлекеттiк басқару органымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережелердiң 49-тармағындағы "осы Ережелермен" деген сөздер "осы Нұсқаулықпен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов

"46. Государственным предприятиям предоставлять ежеквартально, до двадцать пятого числа последнего месяца отчетного периода, в департамент финансов области и органу государственного управления отчет о результатах проведения тендера и передачи имущества в аренду по формам, утвержденным департаментом финансов области.";
в пункте 47 указанных правил слова "уполномоченным органом" заменить словами "органом государственного управления";
в пункте 49 указанных правил слова "настоящими Правилами" заменить словами "настоящей Инструкцией".
Аким области К. Нурпеисов