ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі "Алматы қаласында коммуналдық қызметтерді есептейтін жеке және коммерциялық приборларды тексеру, орнату және орнынан алу тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының XХ сессиясының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 214 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2006 жылы 4 қаңтарда N 689 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 337 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 337 шешімімен.
ІІІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі шешімімен (құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеудің тізбесінде 2003 жылғы 17 қазанында N 559 рет санымен тіркелген, 2003 жылғы 25 қазанда "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) бекітілген «Алматы қаласында коммуналдық қызметтерді есептейтін жеке және коммерциялық приборларды тексеру, орнату және орнынан алу Тәртібінің» 2.10 тармағына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бірінші абзацтағы "Тұтынушы тексеру мерзімін дербес сақтауға міндетті" сөздері алынып тасталсын, осы абзац мынадай сөздермен толықтырылсын: "Жеткізушінің хабарламасы осы Тәртіптің қосымшасына сәйкес, белгіленген үлгіде болуы керек және тұтынушының отбасының кәмелетке толған мүшесіне табыс етіледі.";
екінші абзацтағы "1 айдан" сөзі "екі айдан" сөздерімен алмастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Т.Т. Баратов) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары З.И. Заяцқа жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХ сессиясының
төрағасы
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Алматы қаласында
коммуналдық қызметтерді
есептейтін жеке және
коммерциялық приборларды
тексеру, орнату және орнынан
алу тәртібіне қосымша
ХАБАРЛАМА
Аз.______________________________________________,
Алматы қаласы, ______________________ көшесі
(ықшамауданы), N _____үй ______пәтер тұрғыны,
осы хабарлама бойынша сіздің үйіңізде
орнатылған суық және ыстық суды, жылуды (керегінің
асты сызылсын) есептеу құралы 20 ____ жылдың
"__"»_________ айында орнатылған. Қызмет ету
мерзімінің өтіп кетуіне байланысты есептеу құралын
тексеруден өткізу қажет. Тексеруді осы хабарламаны
алған күннен бастап екі ай ішінде өткізу қажет,
тексеру өткізілмеген жағдайда ІІІ сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі
ХХVІІ-ші сессиясының шешімімен бекітілген "Алматы
қаласында коммуналдық қызметтерді есептейтін жеке
және коммерциялық приборларды тексеру, орнату және
орнынан алу Тәртібінің" 2.10 тармағына сәйкес
(құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік
тіркеудің тізбесінде 2003 жылғы 17 қазанында N 559
рет санымен тіркелген, 2003 жылғы 25 қазанда
"Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде
жарияланған, енгізілген өзгерістер мен
толықтырулар 200__ жылғы "___"   _________ N___ рет
санымен тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің
200__ жылғы "___"   _________ және "Вечерний Алматы"
газетінің 200__ жылғы "___"   _________ сандарында
жарияланған) тұтынылған коммуналдық қызмет (тауар)
үшін өкілетті орган белгілеген 1 адамға шаққандағы
баға бойынша жүргізу құқығымызды пайдаланамыз.
Есептеу құралдарын орнату мен мен алуды техникалық
талаптарға сәйкес осы қызмет түрлері үшін өкілетті
мемлекеттік орган берген лицензиясы бар жеке және
заңды тұлғалар жүргізеді.
Хабарламаны алдым  ____________________________,
(А.Ж.Ф)
"___" _________ 20 __ жыл   ___________________
(қолы)
Жеткізушінің реквизиттары

О внесении изменений и дополнений в решение ХХVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Порядка установки, снятия и поверки индивидуальных и коммерческих приборов учета коммунальных услуг в городе Алматы"
Решение XХ сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 214 от 23 декабря 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 января 2006 года за N 689. Утратило силу решением Маслихата города Алматы 2 апреля 2007 года N 337
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы 2 апреля 2007 года N 337.
Маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в пункт 2.10 "Порядка установки, снятия и поверки индивидуальных и коммерческих приборов учета коммунальных услуг в городе Алматы", утвержденного  решением  ХХVII-й сессий Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 559 17 октября 2003 года, опубликовано 25 октября 2003 года в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы"), следующие изменения и дополнения:
в абзаце первом слова "Потребитель обязан самостоятельно соблюдать сроки поверки" исключить, дополнив предложением следующего содержания: "Уведомление поставщика должно быть установленного образца, согласно приложению к настоящему Порядку и должно вручаться совершеннолетнему члену семьи потребителя".
в абзаце втором слова "через месяц" заменить словами "через два месяца".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности (Баратов Т.Т.) и на первого заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Председатель
ХХ-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва                        Т. Измухамбетов
Секретарь
маслихата города
Алматы III-го созыва                               Т. Мукашев
Приложение
к Порядку установки, снятия и поверки
индивидуальных и коммерческих приборов
учета коммунальных услуг в городе Алматы
УВЕДОМЛЕНИЕ
Гр._________________________________ проживающий/ая по адресу город Алматы улица (мкр.) __________________________ дом N_____, кв._____, настоящим уведомляем Вас о том, что прибор учета холодной, горячей воды, тепла, (нужное подчеркнуть) в Вашем доме установлен "____" ___________  200__ года. В связи с истечением срока эксплуатации необходимо произвести поверку прибора учета. Поверку прибора необходимо произвести до истечения двух месяцев со дня получения данного уведомления, в случае не проведения поверки  оставляем за собой право произвести начисления за потребленную коммунальную услугу (товар) по ценам, установленным уполномоченным органом, с 1-го человека, в соответствии с пунктом 2.10. "Порядка установки, снятия и поверки индивидуальных и коммерческих приборов учета коммунальных услуг в городе Алматы", от 16 сентября 2003 года, утвержденное решением ХХVII-й сессий Алматинского городского маслихата II-го созыва, (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 559 17 октября 2003 года, опубликовано 25 октября 2003 года в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы", с изменениями и дополнениями зарегистрировано за N__ от "__" ________ 200__ года, опубликовано "___" _________200__ года в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы").
Поверку приборов учета могут проводить физические и юридические лица, имеющие лицензию на данный вид деятельности, в соответствии с техническими требованиями.
Уведомление получил _________________________________________,
(Ф.И.О.)
"___" _______________20___ года _____________________________
(подпись)
реквизиты поставщика