Алматы қаласы бойынша 2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемақы ставкаларын, жасыл желектерді еріксіз кескендегі үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнының төлемдерін және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының XХ сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 205 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2006 жылы 28 қаңтарда N 695 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  462 бабына және«"Қоршаған ортаны қорғау туралы"»Қазақстан Республикасы  заңының  29, 30 баптарына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы бойынша 2006 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемақы ставкалары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2006 жылға Алматы қаласындағы жасыл желектерді еріксіз кескендігі үшін өтемдік құнының төлемдері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Айырықша қорғалатын табиғи аумақты - жергілікті маңызды "Медеу" мемлекеттік табиғи паркін және "Көктөбе Тауы" табиғи паркін пайдаланғаны үшін 2006 жылға арналған төлемақы ставкалары 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуы экология және төтенше жағдайлар мәселелер жөніндегі тұрақты комиссияға (Біртанов А.Б.) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасына (Қ.И.Баеділов) жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХ сессиясының
төрағасы
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
ІІІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХ сессиясының
2005 жылғы 13 желтоқсандағы
N№205 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаны ластағаны үшін
2006 жылға арналған төлемақы ставкалары
Көрсеткіштер
Өлшем
бірлігі
Төлем
мөлшері
1
Тұтыну және өндіріс қалдықтарын орналастырғаны үшін:
Улылығы V сынып
теңге/тонна

Об утверждении ставок платы за загрязнение окружающей среды, размеров компенсационной (восстановительной) стоимости вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы и ставок платы за использование особо охраняемой природной территории на 2006 год
Решение XХ сессии Маслихата города Алматы III-го созыва N 205 от 13 декабря 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 января 2006 года за N 695. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
В соответствии со статьей 462  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьями 29, 30  Закона  Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за загрязнение окружающей среды по городу Алматы на 2006 год согласно приложению N 1.
2. Утвердить ставки платы компенсационной (восстановительной) стоимости вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы на 2006 год согласно приложению N 2.
3. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий - Государственного природного парка "Медеу" и природного парка "Гора Кок-Тобе" местного значения на 2006 год согласно приложению N 3.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии и чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на председателя налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.И.
Председатель
XХ-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва           Т. Измухамбетов
Секретарь
маслихата города
Алматы III-го созыва                 Т. Мукашев
Приложение 1
к решению ХX-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва
от 12 декабря 2005 года N 205
Ставки платы
за загрязнение окружающей среды по городу
Алматы на 2006 год
Показатели
Единица измерения
Ставка платы
1
За размещение отходов производства и потребления
5 класса токсичности
тенге/тонна

* "Көктөбе Тауы" табиғи паркіне тек қана 7; 8; 9; 10 және 11 тармақтары қолданылады
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХ сессиясының
төрағасы
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы

* для природного парка "Гора Кок - Тобе" применяются только пункты 7, 8, 9,10 и 11
Председатель
XХ-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва           Т. Измухамбетов
Секретарь
маслихата города
Алматы III-го созыва                 Т. Мукашев