Өскемен қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 56 "Халықтың мақсатты топтарын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау бойынша шаралар және оларды қаржыландыру ережелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1390 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 19 қаңтарда N 5-1-24 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 820 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009.05.12 № 820 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 1, 18-1 баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Өскемен қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 56 "Халықтың мақсатты топтарын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау бойынша шаралар және оларды қаржыландыру ережелері туралы" (әділет Департаментінде 2005 жылғы 14 наурызда N 2225 тіркелген, 2005 жылғы 29 наурыздағы N 47 "Рудный Алтай", 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 34 "Дидар" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіндегі:
1) 2 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік жұмыс орны-мақсатты топтарға жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс беруші жергілікті атқарушы органмен шарт жасасудың негізінде, олардың еңбек ақыларын төлеуге кеткен жұмыс берушінің шығынының орнын жартылай толтырумен құрылатын жұмыс орны";
2) 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Осы ереже Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 1, 7, 18-1 баптарына сәйкес әзірленген";
3) 6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік жұмыс орындарын құруды жұмыс беруші жергілікті атқарушы органмен жасасқан шарттың негізінде жүзеге асырылады".
Өскемен қаласының әкімі

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 2 марта 2005 года N 56 "О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правилах их финансирования"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2005 года N 1390. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 19 января 2006 года за N 5-1-24. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820
Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820.
В целях приведения в соответствие с законодательством, в соответствии со статьями 1, 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", руководствуясь пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
В постановление акимата города Усть-Каменогорска "О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правилах их финансирования" от 2 марта 2005 года N 56 (зарегистрировано в Департаменте юстиции 14 марта 2005 года за N 2225, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" 29 марта 2005 N 47, "Дидар" 5 апреля 2005 года N 34) внести следующие изменения:
В Правилах организации и финансирования социальных рабочих мест:
1) подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Социальное рабочее место-рабочее место, создаваемое работодателем на договорной основе с местным исполнительным органом, для трудоустройства безработных из целевых групп с частичной компенсацией затрат работодателя на оплату их труда";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Настоящие правила разработаны в соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 1, 7, 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения";
3) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Создание социального рабочего места осуществляется работодателем на основе договора с местным исполнительным органом".
Аким города Усть-Каменогорска