Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 63 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4142. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 200703.30. N 73 қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30.  N 73  қаулысымен.
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  89-бабының 1-тармағына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногын одан әрі дамыту мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63  қаулысына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2803 тіркелген) Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы  N 246  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3122 тіркелген), 2004 жылғы 27 қарашадағы  N 336  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3330 тіркелген), 2005 жылғы 26 наурыздағы  N 106  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3569 тіркелген), 2005 жылғы 28 мамырдағы  N 163  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3697 тіркелген), 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 355  қаулылармен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3919 тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2006 года N 4142. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 73 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 63 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года  N 73  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В соответствии с пунктом 1  статьи 89  Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", а также в целях дальнейшего развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2803) с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Агентства от 21 августа 2004 года  N 246  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3122), от 27 ноября 2004 года  N 336  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3330), от 26 марта 2005 года  N 106  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3569), от 28 мая 2005 года  N 163  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3697), от 30 сентября 2005 года  N 355  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3919) следующие изменение и дополнение:

9-тармақтағы "13-тармағында" деген сөздер "13 және 13-1-тармақтарында" деген сөздермен ауыстырылсын";
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"13-1. Қазақстан Республикасы резидент емес ұйымдарының листингтің ең жоғары санаты бойынша қор биржасының ресми тізіміне енгізілген және сол тізімдегі акциялары мынадай листингтік талаптарға сәйкес келеді:
1) листингтің ең жоғары санаты бойынша ресми тізімге мынадай биржалардың бірімен енгізілген:
NASDAQ
NYSE
Deutsche Boerse
Euronext
London Stock Exchange
Tokyo Stock Exchange
BME Spanish Exchanges
Borsa Italiana
SWX Swiss Exchange
Taiwan Stock Exchange Corp;
2) аталған биржаның біріндегі негізгі сауда алаңында айналыста болады.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Сауда-саттықты ұйымдастырушы осы қаулыны алған күннен бастап он төрт күн ішінде өзінің ішкі құжаттарын осы қаулының талаптарына сәйкес келтірсін.
4. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, сауда-саттықты ұйымдастырушыға жіберсін.
5. Агенттіктің халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

в пункте 9 слова "в пункте 13" заменить словами "в пунктах 13 и 13-1";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Акции организаций-нерезидентов Республики Казахстан, включаемые в официальный список фондовой биржи по наивысшей категории листинга и находящиеся в нем, соответствуют следующим листинговым требованиям:
1) включены в официальный список по наивысшей категории листинга одной из следующих бирж:
NASDAQ
NYSE
Deutsche Boerse
Euronext
London Stock Exchange
Tokyo Stock Exchange
BME Spanish Exchanges
Borsa Italiana
SWX Swiss Exchange
Taiwan Stock Exchange Corp;
2) обращаются на основной торговой площадке одной из указанных бирж.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Организатору торгов в течение четырнадцати дней со дня получения данного постановления привести свои внутренние документы в соответствие с требованиями настоящего постановления.
4. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, организатора торгов.
5. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель