Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 27 мамырдағы N 127 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 15 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4251. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 200703.30. N 73 қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30.  N 73  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығын реттейтін нормативтік құқықтық актілерді одан әрі жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63  қаулысына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2803 тіркелген) Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы  N 246  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3122 тіркелген), 2004 жылғы 27 қарашадағы  N 336  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3330 тіркелген), 2005 жылғы 26 наурыздағы  N 106  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3569 тіркелген), 2005 жылғы 28 мамырдағы  N 163  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3697 тіркелген), 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 355  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3919 тіркелген), 2006 жылғы 25 ақпандағы  N 63  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4142 тіркелген) қаулылармен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтың бірінші абзацындағы "сәйкес келуі тиіс" деген сөздер "сәйкес келеді" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақта:
7) тармақшаның екінші абзацындағы "А" деген әріп "ВВВ-" деген әріптермен және белгімен, "А2" деген әріп пен цифр "Ваа3" деген әріптермен және цифрмен ауыстырылсын;
8) тармақшаның екінші абзацындағы "А" деген әріп "ВВВ-" деген әріптермен және белгімен, "А2" деген әріп пен цифр "Ваа3" деген әріптермен және цифрмен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 мая 2006 года N 127. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 4251. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 73 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 мая 2006 года N 127 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года  N 73  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях дальнейшего совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих рынок ценных бумаг Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2803) с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Агентства от 21 августа 2004 года  N 246  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3122), от 27 ноября 2004 года  N 336  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3330), от 26 марта 2005 года  N 106  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3569), от 28 мая 2005 года  N 163  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3697), от 30 сентября 2005 года  N 355  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3919), от 25 февраля 2006 года  N 63  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4142) следующие изменения:
в абзаце первом пункта 3 слова "должны соответствовать" заменить словом "соответствуют";
в пункте 9:
в абзаце втором подпункта 7) букву "А" заменить буквами и знаком "ВВВ-", букву и цифру "А2" заменить буквами и цифрой "Ваа3";
в абзаце втором подпункта 8) букву "А" заменить буквами и знаком "ВВВ-", букву и цифру "А2" заменить буквой и цифрой "Ваа3".

2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Сауда-саттықты ұйымдастырушы осы қаулыны алған күннен бастап он төрт күн ішінде өзінің ішкі құжаттарын осы қаулының талаптарына сәйкес келтірсін.
4. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, сауда-саттықты ұйымдастырушыға жіберсін.
5. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Организатору торгов в течение четырнадцати дней со дня получения данного постановления привести свои внутренние документы в соответствие с требованиями настоящего постановления.
4. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, организатора торгов.
5. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель