"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 3 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 118 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 21 тамызда тіркелген. Тіркеу N 4353. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008.12.22 N 265 Бұйрығымен.
------------------ Бұйрықтан үзінді -----------------
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 265 бұйрығына 3-қосымша
1. ...
.........
4. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 3 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің      2006 жылғы 15 тамыздағы N 118 Бұйрығы.
.........
8. ...
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 69 бұйрығымен N 3662 болып, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 17 қаңтардағы N 1 бұйрығымен N 4039 болып тіркелген енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3310 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
310 "Заңды тұлғаларға ағымдағы трансферттер" ішкі сыныбында:
"Атауы" деген бағандағы 311 "Заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар" деген ерекшеліктің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"311 Шаруа (фермер) қожалықтарына және заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар";
"Анықтама" деген бағанда:
"Заңды тұлғаларға" деген сөзден кейін "және шаруа (фермер) қожалықтарына" деген сөздермен толықтырылсын;
470 "Шетелге күрделi трансферттер" деген ішкі сынып 472 ерекшелікпен мынадай редакцияда толықтырылсын:
"
472
Шетелде стипендиаттарға оқу төлеу күрделі трансферттер
Стипендиаттарды шет елдерде оқытуға ақы төлеуге арналған күрделі трансферттерді шет елдерде мамандар даярлаудың халықаралық бағдарламасын іске асыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге аудару
".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (М. Боранғалиева) Заң басқармасымен (Д.Ешімова) бірлесіп осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі

О внесении изменения и дополнений N 3 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 118. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2006 года N 4353. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 22.12.2008 № 265 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3310, с изменениями и дополнениями внесенными приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 69 - зарегистрированный за N 3662, и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 1 - зарегистрированный за N 4039) следующее изменение и дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 310 "Текущие трансферты юридическим лицам":
в графе "Наименование" название специфики 311 "Субсидии юридическим лицам" изложить в следующей редакции:
"311 Субсидии крестьянским (фермерским) хозяйствам и юридическим лицам";
в графе "Определение":
после слова "Субсидии" дополнить словами "крестьянским (фермерским) хозяйствам и";
в подклассе 470 "Капитальные трансферты за границу" дополнить спецификой 472 следующего содержания:
"
472
Капитальные
трансферты на
оплату обуче-
ния стипенди-
атов за
рубежом
Перечисление капиталь-
ных трансфертов на
оплату обучения
стипендиатов за
рубежом поставщику
услуг по реализации
международных
программ подготовки
кадров за рубежом
".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (М. Бурангалиева) совместно с Юридическим управлением (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2006 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр экономики и
бюджетного планирования