Қазақстан Республикасындағы емдеу-алдын алу және басқа да денсаулық сақтау мекемелерінде емделу үшін Қарағанды облысының азаматтарына тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз ету туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 397 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2007 жылғы 8 қаңтарда N 1827 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 7 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы "Денсаулық сақтау жүйесі туралы" N 430 Заңының 8 бабы 4 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңдарында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасындағы емдеу-алдын алу және басқа да денсаулық сақтау мекемелерінде емделу үшін Қарағанды облысының азаматтарына 2007 жылға арналған жергілікті бюджеттің есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам Карагандинской области по Республике Казахстан, направленным на лечение в лечебно - профилактические и другие учреждения здравоохранения
Решение XXV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28 декабря 2006 года N 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2007 года за N 1827
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 430 "О системе здравоохранения" областной маслихат РЕШИЛ :
1. Предоставить право бесплатного или льготного проезда из средств местного бюджета на 2007 год гражданам Карагандинской области по Республике Казахстан, направленным на лечение в лечебно-профилактические и другие учреждения здравоохранения, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                         А. Бейсенов
Секретарь областного маслихата              К. Медиев