"Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздарды кәсіптік даярлауды, біліктілігін көтеруді және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" облыс әкімиятының 2001 жылғы 19 шілдедегі 38 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 28 наурыздағы N 57 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 1616 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 60 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.03.03 N 60 Қаулысымен
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңы 7 бабына, "Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздарды кәсіптік даярлауды, біліктілігін көтеруді және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" облыс әкімиятының 2001 жылғы 19 шілдедегі N 38 (2001 жылғы 30 шілдедегі тіркеу N 398, 2001 жылғы 7 тамыздағы Северный Казахстан газеті, 2001 жылғы 21 тамыздағы Солтүстік Қазақстан газеті, облыс әкімдігінің 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 195, 2003 жылғы 31 наурыздағы N 71, 2005 жылғы 29 наурыздағы N 74 және 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 317 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) қаулысына келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі ережеде:
7 тармақта:
мынадай мазмұндағы 20-2), 20-3), 20-4), 20-5) тармақшалармен толықтырылсын:
20-2) оралмандарды қабылдау және жайластыру жөніндегі тапсырмаларды орындау;
20-3) мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету;
20-4) құжаттаманы өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету;
20-5) жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету;
21) тармақша мынадай редакцияда мазмұндалсын:
21) жергілікті атқарушы органдар қажеттілікке байланысты қоғамдық жұмыс түрлерін жұмыстың басқа да түрлерімен Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес кеңейтуіне және толықтыруына болады.;
көрсетілген Ереженің қосымшасы қосымшаға сәйкес 22, 23, 24 және 25 жолдармен толықтырылсын.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің
2006 жылғы 28»наурыздағы
N 57 қосымша
қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыру мен қаржыландырудың
ережесіне қосымша
Жұмыс түрлерінің атауы
Кәсібі
Нормативтік құжат
Разряд
Тариф коэффициенті

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата области от 19 июля 2001 года N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2006 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2006 года N 1616. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 3 марта 2009 года N 60
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 03.03.2009 N 60
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата области от 19 июля 2001 года N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных" (регистрационный N 398 от 30 июля 2001 года, 7 августа 2001 года газета "Северный Казахстан", 21 августа 2001 года газета "Солтүстiк Қазақстан", с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями акимата области от 19 декабря 2002 года N 195, от 31 марта 2003 года N 71, от 29 марта 2005 года N 74 и от 20 декабря 2005 года N 317) следующие дополнения и изменение:
в Положении по организации и финансированию общественных работ, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7:
дополнить подпунктами 20-2), 20-3), 20-4), 20-5) следующего содержания:
"20-2) выполнение поручений по приему и обустройству оралманов;
20-3) оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке;
20-4) оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
20-5) оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет;".
подпункт 21) изложить в следующей редакции:
"21) в зависимости от потребностей местные исполнительные органы могут расширять и дополнять виды общественных работ другими видами работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.".
Приложение к указанному Положению дополнить строками 22, 23, 24 и 25 согласно приложению.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 28 марта 2006 года N 57
"Приложение к Положению
по организации и финансированию
общественных работ
Об оплате труда участников общественных работ в зависимости от выполняемых работ
Наименование видов работ
Профессия
Нормативный документ
Разряд
Тарифный коэффициент

22. Оралмандарды қабылдау және жайластыру жөніндегі тапсырмаларды орындау
техникалық орындаушы
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы, 1 қосымша
G-17
1,10
23. Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
техникалық орындаушы
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы, 1 қосымша
G-17
1,10
24. Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
техникалық орындаушы
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы, 1 қосымша
G-17

22. Выполнение поручений по приему и обустройству оралманов
технический исполнитель
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий", приложение 1
G-17
1,10
23. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
технический исполнитель
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий", приложение 1
G-17
1,10
24. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
технический исполнитель
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий", приложение 1
G-17

1,10
25. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
техникалық орындаушы
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы, 1 қосымша
G-17
1,10

1,10
25. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
технический исполнитель
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий", приложение 1
G-17
1,10