Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарына қызметке (жұмысқа), оқуға қабылданушылар үшін дене бітімі көрсеткіштері бойынша нормативтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 2007 жылғы 11 мамырдағы N 203 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 11 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4721 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 186 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.04.26 N 186 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  15-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарына қызметке кадрларды дене бітімі көрсеткіштері бойынша іріктеу жүйесін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (бұдан әрі - ІІМ) жоғарғы және орта кәсіптік оқу орындарына түсушілер үшін дене бітімі көрсеткіштері бойынша нормативтер (1-қосымша);
2) Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарындағы жұмысқа жаңадан қабылданатын адамдар үшін дене бітімі көрсеткіштері бойынша нормативтер (2-қосымша) бекітілсін.
2. ІІМ оқу орындарының басшылары үміткерлерді дене бітімі көрсеткіштері бойынша іріктеуді осы бұйрықтың талаптарына сәйкес (1, 2-қосымшалар) жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 31 шілдеде N 1603 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы ІІМ ішкі істер органдарында және оқу орындарында дене шынықтыру және атыс дайындығын, бұқаралық дене шынықтыру - спорт жұмыстарын одан әрі жақсарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 25 маусымдағы N 497  бұйрығының күші жойылды деп есептелсін.
4. Мемлекеттік тіркеу бойынша міндет және осы бұйрықтың орындалуын бақылау ІІМ-нің Кадр жұмысы департаментіне (Ә.А.Ақанов) жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы
полиция генерал-майоры
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2007 жылғы»11 мамырдағы
N 203 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жоғарғы
және орта кәсіптік оқу орындарына түсушілер үшін дене
бітімі көрсеткіштері бойынша нормативтер

Об утверждении нормативов по физическим показаниям для поступающих на службу (работу), учебу в органы внутренних дел Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 мая 2007 года N 203. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2007 года N 4721. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 апреля 2011 года № 186
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 26.04.2011 № 186 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей  15 Закона Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" и в целях совершенствования системы отбора кадров на службу в органы внутренних дел Республики Казахстан по физическим показаниям,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить:
1) Нормативы по физическим показаниям для поступающих в высшие и средние профессиональные учебные заведения Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - МВД) ( приложение 1 );
2) Нормативы по физическим показаниям для лиц, вновь принимаемых на работу в органы внутренних дел Республики Казахстан ( приложение 2 ).
2. Начальникам учебных заведений МВД осуществлять отбор кандидатов по физическим показаниям в соответствии с требованиями настоящего приказа (приложение 1-2).
3. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 июня 2001 года  N 497 "О мерах по дальнейшему улучшению физической и стрелковой подготовки, массовой физкультурно-спортивной работы в органах внутренних дел и учебных заведениях МВД Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 31 июля 2001 года N 1603.
4. Обязанность по государственной регистрации и контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент кадровой работы МВД (Аканов А.А.).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. министра
генерал-майор полиции
Приложение 1
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 11 мая 2007 года N 203
Нормативы
по физическим показаниям для поступающих в высшие и
средние профессиональные учебные заведения Министерства
внутренних дел Республики Казахстан