Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін ресімдеу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы N 33 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2007 жылғы 30 қарашадағы N 253 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 9 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5083 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 1 наурыздағы N 24 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.03.01 N 24 Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін ресімдеу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы  N 33 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1080 тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін (полис, сертификат) ресімдеу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" және "Сақтандыру полисін (полис, сертификат) ресімдеу жөніндегі Нұсқаулыққа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы N 33 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2000 жылғы 22 қыркүйектегі  N 352  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1275 тіркелген), "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін (полис, сертификат) ресімдеу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы N 33 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар бекіту туралы" 2001 жылғы 28 сәуірдегі  N 127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1574 тіркелген), "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1080 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін ресімдеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы N 33 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 20 қарашадағы  N 399 қаулыларымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2610 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру полисін ресімдеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2000 жылғы 15 ақпандағы N 33 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 357 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3920 тіркелген, 2005 жылғы 7 желтоқсанда "Заң газеті" газетінде N 227-228 (961-962) жарияланған)), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сәйкестендіру нөмірлері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 28 мамырдағы  N 155 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4803 тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Сақтандыру полисін ресімдеу жөніндегі нұсқаулықта:
3-тармақ:

О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года № 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового полиса"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 ноября 2007 года № 253. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 08 января 2008 года № 5083. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 1 марта 2010 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 01.03.2010 № 24 (порядок введения в действие см. п. 3).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность страховых (перестраховочных) организаций Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года  N 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового полиса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1080), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года  N 352 "О внесении изменения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового свидетельства (полиса, сертификата)" и об утверждении изменений и дополнений в Инструкцию по оформлению страхового свидетельства (полиса, сертификата)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1275), от 28 апреля 2001 года  N 127 "Об утверждении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового свидетельства (полиса, сертификата)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1574), от 20 ноября 2003 года  N 399 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового полиса", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1080" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2610), от 30 сентября 2005 года  N 357 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 33 "Об утверждении Инструкции по оформлению страхового полиса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3920, опубликованное в газете "Юридическая газета" от 7 декабря 2005 года N 227-228 (961-962)), от 28 мая 2007 года  N 155 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам идентификационных номеров" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4803) следующие дополнения:
в  Инструкции по оформлению страхового полиса, утвержденной указанным постановлением:
пункт 3:

мынадай мазмұндағы 2-2) тармақшамен толықтырылсын:
"2-2) экономикалық қызмет түрі (заңды тұлғалар үшін);";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Экономикалық қызмет түрі Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 27 қарашадағы  N 329 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3348 тіркелген) бекітілген Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесінің 26-қосымшасына сәйкес көрсетіледі.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Сақтандыру нарығының субъектiлерiн және басқа қаржы ұйымдарын қадағалау департаменті (Д.Ш. Қарақұлова):
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға Қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ғ.Н. Өзбековке жүктелсін.
Төраға

дополнить подпунктом 2-2) следующего содержания:
"2-2) вид экономической деятельности (для юридических лиц);";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Вид экономической деятельности указывается в соответствии с Приложением 26 к Правилам представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами, утвержденным постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 329 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3348).".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами страхового рынка и другими финансовыми организациями (Каракулова Д.Ш.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, страховых (перестраховочных) организаций, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Узбекова Г.Н.
Председатель