Саран қалалық мәслихатының 2006 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасын бекіту туралы" N 517 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 1 сессиясының 2007 жылғы 04 қыркүйектегі N 27 шешімі. Қарағанды облысы Cаран қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 02 қазанда N 8-7-49 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 16 сессиясының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 16 сессиясының 2009.07.23 N 282 шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидасын бекіту туралы" (2007 жылғы 10 ақпандағы N 6 "Ваша газета" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінің тіркеу нөмірі 8–7-36) Саран қалалық мәслихатының 2006 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының N 517 шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
"Жалпы ережелер" 1 бөліміндегі 2 тармақшадағы "Тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне шыққан шығындар шегіндегі үлесі 20 % мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" деген сөйлем "2007 жылғы 1 қазаннан тұрғын үйді күтіп ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметтер төлеміне шыққан шығындар шегіндегі үлесі 15% мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен белгіленеді" сөйлемімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткен соң қолданысқа енеді.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткен соң, қалалық "Ваша газета" газетінде ресми жарияланған күннен кейін, он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Сатова
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов

О внесении изменений и дополнений в решение N 517 от 22 декабря 2006 года 32 сессии Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение 1 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 04 сентября 2007 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 02 октября 2007 года N 8-7-49. Утратило силу - решением 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 июля 2009 года N 282
Сноска. Утратило силу решением 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.07.2009 N 282.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 517 от 22 декабря 2006 года 32 сессии Саранского городского маслихата "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7–36, опубликовано в газете "Ваша газета" от 10 февраля 2007 года, N 6) следующие изменения:
в пункте 2, главы 1 "Общие положения" предложение "доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 20%" заменить предложением "с 1 октября 2007 года доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 15%".
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования в городской газете "Ваша газета".
Председатель сессии                        К. Сатова
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов