Павлодар облысы Качиры ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облысының әкімдігі мен мәслихатының 2008 жылғы 14 қаңтардағы біріккен N 1, 50/3 қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 24 қаңтарда N 3102 тіркелген.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6- бабы 1- тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11- бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысына, Качиры ауданының мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 5/26, N 5/27 бiрлескен шешiмдерiне, облыстық ономастика комиссиясының 2007 жылғы 12 наурыздағы қорытындысына, облыс әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 28 қазандағы "Павлодар облысы Качиры ауданының, Качиры селолық округiнiң және Қашыр ауылының атауларын өзгерту туралы" N 246/8 қаулысына сәйкес және Качиры ауданы тұрғындарының пiкiрлерiн ескере отырып, Павлодар облысының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI  және облыстық мәслихат  ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi комиссиясы Качиры ауданын Тереңкөл ауданы етiп қайта атау туралы мәселесiн қазақстан Республикасы үкiметiне жолдасын.
2. Качиры селолық округi Тереңкөл селолық округi, Қашыр ауылы Тереңкөл ауылы болып қайта аталсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
4. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Качирского района Павлодарской области
Совместное постановление и решение акимата, маслихата Павлодарской области от 14 января 2008 года N 1, 50/3. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2008 года за N 3102.
В соответствии  с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 4) статьи 11   Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", совместными решениями маслихата и акимата Качирского района от 21 декабря 2006 года N 5/26, N 5/27, заключением областной ономастической комиссии от 12 марта 2007 года, и постановлением областного акимата N 246/8 от 28 октября 2007 года "О переименовании Качирского района, Качирского сельского округа и села Кашыр Павлодарской области, с учетом мнения населения жителей Качирского района, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Комиссии областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан вопрос о переименовании Качирского района в Теренкольский район направить в Правительство Республики Казахстан.
2. Переименовать Качирский сельский округ в Теренкольский сельский округ, села Кашыр в село Теренколь.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии  Р. Гафуров
Аким области   К. Нурпеисов