Мемлекеттік тұрғын үй қорының өздері тұратын тұрғын үй-жайларын меншікке өтеусіз алуға құқығы бар азаматтардың қосымша санаттары туралы.
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы N 30/2 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 23 қарашада N 96 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдідегі N 164/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдідегі N 164/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылы 24 қаңтардағы N 66 қаулысымен бекітілген, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру туралы Ережесінің" 6 тармағына сәйкес қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын меншікке өтеусіз алу құқығы берілсін:
1) қала жатақханаларында тұрақты тұратын және әлеуметтік қорғалатын тұрғындар санатына жататын азаматтарға;
2) 2001 жылдың 1 қаңтарына дейін іске қосуға енгізілген, мемлекеттік тұрғын үй қорының пәтерлерінде тұрақты тұратын мына санаттарға жататын азаматтарға:
құқыққа қарсы әрекеттер нәтижесінде мүгедек болған адамдардан басқа, үшінші топтағы мүгедектерге;
некеге тұрмаған, төрт және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар, көп балалы отбасыларына;
некеге тұрмаған, кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар толық емес отбасыларына;  зейнеткерлерге;
заңнамада белгіленген тіршілік минимумынан төмен (өтініш беру кезінде) соңғы он екі айда отбасының әрбір мүшесіне жиынтық айлық кірісі бар аз қамтамасыз етілген азаматтарға жасы және еңбек сіңірген жылдары бойынша;<*>
Ескерту: 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 121/5 шешімімен.
белгіленген тәртіпте есепте тұрған жұмыссыз азаматтарға ;
<*>
Ескерту: 7 абзац жойылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 121/5 шешімімен.
мүгедек балаларды қамқорлығына алған адамдарға;
мемлекеттік немесе қоғамдық міндеттерді атқару кезінде, құқықтық тәртіпті қорғау кезінде немесе жазатайым оқиға нәтижесінде өндірісте қаза болған отбасыларына;
Кеңес Одағының Батырларына, Социалистік Еңбек Ерлеріне, бұрын "Ардақты ана" атағы берілген аналарға, Даңқ орденімен, Еңбек даңқы орденімен, үш дәрежелі "КСРО қарулы Күштерінде Отанға қызмет еткені үшін" орденімен марапатталған, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мемлекеттік наградаларына ие болған азаматтарға;
КСРО,ТМД және Қазақстан Республикасы елдерін қорғау жөніндегі жауынгерлік операцияларға қатысқан интернационал-жауынгерлерге, әскери қызметкерлерге;

О дополнительных категориях граждан, имеющих право на безвозмездное получение в собственность занимаемых ими жилых помещений государственного жилищного фонда
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 22 октября 2007 года N 30/2. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 23 ноября 2007 года за N 96. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2008 года N 164/8
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2008 года N 164/8.
В соответствии с пунктом 6 "Положения о приватизации государственного жилищного фонда в Республике Казахстан", утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1992 года N 66 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право на безвозмездное получение в собственность жилых помещений государственного жилищного фонда:
1) гражданам, постоянно проживающим в общежитиях города и относящимся к категории социально защищаемых слоев населения;
2) гражданам, постоянно проживающим в квартирах государственного жилищного фонда, введенных в эксплуатацию до 1 января 2001 года, относящимся к следующим категориям:
инвалидам третьей группы, за исключением тех лиц, инвалидность которых наступила в результате противоправных действий;
многодетным семьям, имеющим четырех и более несовершеннолетних детей, не вступивших в брак;
неполным семьям, имеющим несовершеннолетних детей, не вступивших в брак;
пенсионерам по возрасту и выслуге лет;
малоимущим гражданам, имеющим совокупный месячный доход на каждого члена семьи за последние двенадцать месяцев ниже  прожиточного минимума установленного законодательством (на момент обращения);
детям - сиротам,не достигшим двадцати лет, потерявшим родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы;
лицам, имеющим на иждивении детей-инвалидов;
семьям погибших при исполнении государственных или общественных обязанностей, при охране правопорядка или погибших на производстве в результате несчастного случая;
Героям Советского Союза, Героям Социалистического Труда, матерям, которым ранее было присвоено звание "Мать-героиня", лицам, награжденным Орденом славы, Орденом трудовой славы, "За службу Родине в вооруженных силах СССР" трех степеней, а также лицам, удостоенным государственных наград Республики Казахстан;
воинам-интернационалистам, военнослужащим, принимавшим участие в боевых операциях по защите СССР, стран СНГ и Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодар Павлодарской области от 04.04.2008 N 109 (порядок введения в действие см. п.3).

2. Павлодар қалалық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы "Қаланың жатақханаларында өздері тұратын тұрғын үй-жайларын меншікке өтеусіз алуға құқығы бар азаматтардың қосымша санаттары туралы" N 47/5 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2004 жылғы 11 маусымдағы МТН 2574).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына  жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Веретнов
Қалалық маслихаттың хатшысы В. Лебедь

2. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 6 мая 2004 года N 47/5 "О дополнительных категориях граждан, имеющих право на безвозмездное получение в собственность занимаемых ими жилых помещений в общежитиях города" (НГР 2574 от 11 июня 2004 года).
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        И. Веретнов
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь