Алматы қаласының тұрғындарына қаладан тыс жерге емделуге жіберілетін науқастарға бюджет қаражаты есебінен жол жүру ақысын төлеу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 55 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 10 қаңтарда N 764 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 8 шілдедегі N 456 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXV сессиясының 2011 жылғы 8 шілдедегі N 456 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы "Денсаулық сақтау жүйесі туралы" заңының 8-бабына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Қазақстан Республикасының бекітілген заңнамаларына сәйкес Алматы қаласының тұрғындарына қаладан тыс жерге Қазақстан Республикасы бойынша емделуге жіберілетін науқастарға бюджет қаражаты есебінен жол жүру ақысы төленсін.
Алматы қаласының тұрғындарына қаладан тыс жерге Қазақстан Республикасы бойынша емделуге жіберілетін науқастар мен оларға ілесуші тұлғалардың жол жүру ақысы қалалық бюджет қаражаты есебінен, науқастың арнайы медициналық мекемеде стационарлық емделгені туралы Денсалық сақтау департаментінен берілетін жолдамасымен, темір жолмен жүргені үшін - купелі вагон тарифі бойынша, қалааралық автомобиль жолдарымен болса - жергілікті жердегі жолақы нақты құны бойынша төленсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейінгі 10 күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары С.Т.Сейдумановқа және экология, денсаулық сақтау және ТЖ мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясы (Ізмұхамбетов Т. А.) жүктелсін.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты VI сессиясының
төрағасы                         Қ. Баймұхамбетов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы             Т. Мұқашев

О предоставлении жителям города Алматы бесплатного проезда на лечение за пределы города за счет бюджетных средств
Решение VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 января 2008 года за N 764. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 8 июля 2011 года № 456
Сноска. Утратило силу решением XXXXV-й сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 08.07.2011 № 456.
На основании статьи 8  Закона Республики Казахстан от 4 июня 2003 года "О системе здравоохранения" маслихат города Алматы IV-го созыва  РЕШИЛ:
1. Предоставить жителям города Алматы бесплатный проезд за пределы города по Республике Казахстан на лечение за счет бюджетных средств, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
2. Оплату стоимости проезда больного на лечение за пределы города Алматы по Республике Казахстан и лица его сопровождающего производить из средств бюджета города при условии получения больным стационарного лечения в специализированных медицинских организациях по направлению, выдаваемому Департаментом здравоохранения города Алматы, на железнодорожном транспорте - по тарифу купированного вагона, на междугородном автомобильном транспорте - по фактической стоимости проезда.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранению и ЧС (Измухамбетов Т. А.) и заместителя акима города Алматы Сейдуманова С. Т.
Председатель VI-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                    К. Баймухамбетов
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                    Т. Мукашев