Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Сергиополь ауылдық округі Сергиополь ауылының атын қайта атау туралы
Бірлескен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 158 қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 24/384-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 2 тамызда N 2453 тіркелді
«"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабының  1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  11-бабының  4) тармақшасына сәйкес, "Аягөз ауданы Сергиополь ауылдық округі Сергиополь ауылының атын өзгерту туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 13 ақпандағы N 01-02/32-12 бірлескен шешімі мен әкімдіктің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 628 қаулысы негізінде Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ  және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Сергиополь ауылдық округі Сергиополь ауылы Мамырсу ауылы болып;
2) Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Сергиополь ауылдық округі Мамырсу ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия                         Облыс
төрағасы                       әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

О переименовании села Сергиополь, Сергиопольского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 июня 2007 года N 158 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2007 года N 24/384-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2007 года за N 2453
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 4)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения маслихата от 13 февраля 2007 года N 01-02/32-12 и постановления акимата от 13 февраля 2007 года N 628 "О переименовании села Сергиополь, Сергиопольского сельского округа Аягозского района" Восточно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ  и Восточно-Казахстанский областной акимат  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Переименовать:
1) село Сергиополь Сергиопольского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области в село Мамырсу;
2) Сергиопольский сельский округ Аягозского района Восточно-Казахстанской области в Мамырсуский сельский округ.
2. Настоящее решение и постановление вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель                       Аким
сессии                             области
Секретарь
областного маслихата