"Шығыс Қазақстан облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 17 шілдедегі N 24/385-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының ІІІ сессиясының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/44-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 10 қаңтарда N 2467 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі N 12/139-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 03.07.2013 N 12/139-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің  92-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі  N 24/385-ІІІ шешіміне (N 2455 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 107, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 132 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу ережесіндегі:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ереже халықты орталықтандырылмаған сумен жабдықтау бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға, сондай-ақ жеке мұқтаждықтарына ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшін су объектілерін пайдаланатын заңды және жеке тұлғаларға да таралады.";
6-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде тәулігіне елу текше метрге дейінгі көлемде су алған кезде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары жөніндегі комитет төрағасының 2006 жылғы 17 ақпандағы N 29 бұйрығымен бекітілген, N 4124 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын су объектілерін тіркеу  ережелеріне сәйкес су объектісін тіркеу жүргізіледі.";
12-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение от 17 июля 2007 года N 24/385-III "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения Восточно-Казахстанской области"
Решение III сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата IV созыва от 14 декабря 2007 года N 3/44-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2008 года за N 2467. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2013 года N 12/139-V
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03.07.2013 N 12/139-V.
В соответствии со  статьей 92 Водного кодекса Республики Казахстан,  статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения Восточно-Казахстанской области"от 17 июля 2007 года N 24/385-III (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2455, опубликовано в газетах 4 сентября 2007 года N 107 "Дидар", 4 сентября 2007 года N 132 "Рудный Алтай") следующие изменения и дополнение:
в Правилах забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Правила распространяются на юридические и физические лица, осуществляющие услуги по нецентрализованному водоснабжению населения, также юридические и физические лица, использующие водные объекты для питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения для собственных нужд.";
подпункт 5) пункта 6 исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. При заборе воды в объемах до пятидесяти кубических метров в сутки при нецентрализованном питьевом и хозяйственно - бытовом водоснабжении населения производится регистрация водного объекта в соответствии с Правилами регистрации водных объектов, используемых юридическими и физическими лицами при нецентрализованном питьевом и хозяйственно - бытовом водоснабжении населения, утвержденными приказом председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 29, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4124.";
в пункте 12:

"2005 жылғы 13 мамырдағы N 229" сөздерінен кейін мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
", N 3720 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген.";
13-тармақ алынып тасталсын;
14-тармақтағы "тиіс" сөзі алынып тасталсын, "орнатылуы" сөзі "орнатылады" сөзімен ауыстырылсын;
15, 16, 20, 25-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы

после слов "13 мая 2005 года N 229" дополнить словами следующего содержания:
", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3720.";
пункт 13 исключить;
в пункте 14 слово "должны" исключить, слово "устанавливаться" заменить словом "устанавливаются";
пункты 15, 16, 20, 25 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата