Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры аумағында өрт шығу қаупі жоғары кезеңіндегі шектеулер туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N А-5/297 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 17 шілдеде N 3257 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № А -7/243 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 25.05.2016 № А-7/243 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 63-бабындағы 4-тармағына сәйкес, өрт шығу қаупі жоғары кезеңінің басталуына байланысты облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өрт шығу қаупі жоғары кезеңінде жеке тұлғалардың орманда болуын және онда көлік құралдарымен кіруіне, сондай-ақ Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жұмыстың белгiлi бiр түрлерiн жүргізуге шектеу қойылсын.
2. "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы""мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Президенті Істері басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің "Көкшетау орман селекциялық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақмола облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесе отырып өрт шығу қаупі жоғары кезеңінде орман өртенуі бойынша ең қауіпті учаскелерге кіре берістің басты жолдарында пост бекеттерін қоюды қамтамасыз етсін.
3. "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі орман алқабында өрт шығу қаупі жоғары кезеңінің басталуы туралы ақпаратты Ақмола облысының әкімдігіне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақмола облысының ішкі істер департаментіне" (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің "Ақмола облысының төтенше жағдайлар жөніндегі департаментіне" (келісім бойынша) дер кезінде тапсырсын.

Об ограничениях на период высокой пожарной опасности на территории государственного лесного фонда Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2008 года N А-5/297. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2008 года N 3257. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25 мая 2016 года № А-7/243
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25.05.2016 № А-7/243 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, в связи с наступлением пожароопасного периода акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ограничить на период высокой пожарной опасности посещение физическими лицами лесов и въезд в них транспортных средств, а также проведение определенных видов работ на территории государственного лесного фонда Акмолинской области.
2. Обеспечить на период высокой пожарной опасности государственным учреждениям "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области", "Государственный национальный природный парк "Кокшетау" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию), "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйства" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию), республиканскому государственному казенному предприятию "Кокшетауский лесной селекционный центр" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Департамент внутренних дел Акмолинской области" Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию) выставление постов на основных дорогах при въезде в лес на участках наиболее опасных в пожарном отношении.
3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" своевременно представлять информацию о наступлении высокой пожарной опасности в лесном массиве в акимат Акмолинской области, государственные учреждения "Департамент внутренних дел Акмолинской области" Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию) и "Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (по согласованию).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области C.Кулагин