"Жұмыссыз азаматтарды есепке қою және тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы № а-6/336 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № а-9/575 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 2 ақпанда № 3304 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № А-6/358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № А-6/358 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жұмыссыз азаматтарды есепке қою және тіркеу» мемлекеттік  қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы №а-6/336 қаулысына (нормативтік құқықтық актiлерiнiң Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3266 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2008 жылғы 9 қыркүйекте, «Арқа ажары» газетінде 2008 жылғы 9 қыркүйекте жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген «Жұмыссыз азаматтарды есепке қою және тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
«Жұмыссыз азаматтарды есепке қою және тіркеу» мемлекеттік  қызмет көрсету стандартының 2-қосымшасында:
«Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні» кестесінде:
3.2. жолы мынадай редакцияда берілсін:
«
3.2. Тұтынушы құжаттарды дұрыс толтырған және бірінші реттен тапсырған оқиғалардың % (үлесі)
85

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 11 августа 2008 года № а-6/336 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 декабря 2008 года № А-9/575. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2009 года № 3304. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № А-6/358
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № А-6/358
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении стандарта оказания государственной услуги «Регистрация и постановка на учет безработных граждан» от 11 августа 2008 года №а-6/336 (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3266, опубликовано 9 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда», 9 сентября 2008 года в газете «Арқа ажары») следующее изменение:
в Стандарте оказания государственной услуги «Регистрация и постановка на учет безработных граждан», утвержденном указанным постановлением:
в приложении 2 к Стандарту оказания государственной услуги  «Регистрация и постановка на учет безработных граждан»:
в таблице «Значения показателей качества и доступности»:
строку 3.2. изложить в следующей редакции:
3.2. % (доля) случаев правильно заполненных потребителем документов и сданных с первого раза
85

80,4
75,9
».
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Облыс әкімі                          А. Рау

80,4
75,9
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                           А. Рау