Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінде және Қарабұлақ селолық округінде тұратын 1992 жылы туылған азаматтарды "Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу жүргізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № 24 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск каласының әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қаңтарда № 1-2-101 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2009.12.07 № 27 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасындағы әскери мiндеттiлер мен  әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi жөніндегі ережесiн бекiту туралы» қаулысына сәйкес және 1992 жылда туылған азаматтардың тіркелуін өткізу мақсатында Степногорск қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мекен-жайы Степногорск қаласы, 1 шағынаудан, 22 үй,  «Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ғимаратында шақыру учаскесі ұйымдастырылсын (одан әрі – Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі).
2. 2009 жылдың қаңтар - наурыз айларында Қорғаныс істер
бөлімінің шақыру учаскесіне 1992 жылы туылған азаматтардың тіркелуі жүргізілсін.
3. Қорғаныс істер бөлімінің бастығы (келісім бойынша) тіркеуге тиісті азаматтарды шақыруды ұйымдастырсын.
4. «Степногорск қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық   қазыналық кәсіпорынының бас дәрігері (келісім бойынша) шақыруға дейінгілерді медициналық куәландырудан өткізу үшін комиссияның қарамағына дәрігер – мамандар мен орта медициналық қызметкерлердің қажетті санын бөлсін.
5. «Степногорск өңірлік психиатриялық аурухана» мемлекеттік мекемесінің бас дәрігері (келісім бойынша) шақыруға дейінгілерді медициналық куәландырудан өткізу үшін комиссияның қарамағына психиатр – дәрігерді жіберсін.
6. Қала мен кенттер кәсіпорындарының, мекемелерінің,
ұйымдарының, оқу орындарының басшыларына ұсыныс берілсін:
1) тіркеуге жататын азаматтарды құлақтандыру, оларды шақыру учаскесіне шақыру туралы және уақытылы  келуін қамтамасыз етілсін;
2) тіркеуге жататын азаматтарды медициналық тексеру, сондай-ақ амбулаторлық талдау  тапсыру үшін оқу мен жұмыстан босатылсын.

О проведении приписки граждан 1992 года рождения, проживающих в городе Степногорске, поселках Аксу, Бестобе, Заводской и Карабулакском сельском округе к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Сепногорск"
Решение акимата города Степногорска Акмолинской области от 11 декабря 2008 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области от 9 января 2009 года № 1-2-101. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 27
Сноска. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 27
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом  13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», в целях проведения приписки граждан 1992 года рождения, аким города Степногорска РЕШИЛ:
1. Образовать призывной участок по адресу: город Степногорск, 1 микрорайон, 22 дом, в помещении государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Степногорск» (далее – Отдел по делам обороны).
2. Приписку граждан 1992 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны провести в январе – марте 2009 года.
3. Начальнику Отдела по делам обороны (по согласованию) организовать вызов граждан, подлежащих приписке.
4. Главному врачу государственного коммунального казенного предприятия «Степногорская городская поликлиника» (по согласованию) выделить необходимое количество врачей-специалистов и среднего медицинского персонала для проведения медицинского освидетельствования допризывников.
5. Главному врачу государственного учреждения «Степногорская региональная психиатрическая больница» (по согласованию) выделить врача-психиатра для проведения медицинского освидетельствования допризывников.
6. Рекомендовать руководителям организаций, учебных заведений города, поселков и сельского округа:
1) обеспечить оповещение граждан, подлежащих приписке, о вызове их  на призывной участок и их своевременное прибытие;
2) освободить от работы и учебы граждан, подлежащих приписке, для  медицинского обследования, а также для проведения амбулаторных анализов.

7. Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінің, Қарабұлақ селолық округінің әкімдері:
1) тіркеуге тиісті азаматтарға жеке шақыру қағаздары тапсырылып және олардың шақыру комиссиясына қорғаныс істер бөліміне белгіленген күні келуін қамтамасыз етсін;
2) азаматтарды шақыру учаскесіне жеткізу үшін алып барушылармен және қажетті көлікпен қамтамасыз етсін, сондай-ақ  азаматтарды жол апаттарынан сақтандыру үшін барлық шаралар қолдансын;
3) азаматтарды шақыру учаскесіне жіберу алдында, олардың шақыру қағаздарында көрсетілген барлық құжаттардың бар болуын тексерсін.
8. «Степногорск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі шақыру өткізуіне байланысты шығындардың қаржыландыруын қалалық бюджеттен қарастырылған қаражаттар есебінен қамтамасыз етсін.
9. «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы азаматтарды тіркеу жөніндегі комиссияның жұмыс кезеңіне шақыру учаскесін техникалық қызметкерлермен қамтамасыз етсін.
10. Осы шешім Степногорск қаласының әділет бөлімінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күні мен он күнтізбелік күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары  Г.Әәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының
әкімі                                             А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                               Н.Асылбеков
«Степногорск қалалық
емханасы» мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорының бас дәрігері                А.Дүйсенов
Степногорск өңірлік психиатриялық
аурухана» мемлекеттік мекемесінің
бас дәрігері                                      Б.Сармұрзинов

7. Акимам поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Карабулакского сельского округа:
1) вручить персональные повестки всем гражданам, подлежащим приписке, и обеспечить их явку на призывной участок в дни, указанные Отделом по делам обороны;
2) обеспечить выделение сопровождающих и необходимый транспорт для доставки граждан на призывной участок, принять меры для предотвращения несчастных случаев при их перевозке;
3) перед отправкой граждан на призывной участок проверить у них наличие всех необходимых документов, указанных в персональных повестках.
8. Государственному учреждению «Аппарат акима города Степногорска» обеспечить финансирование расходов, связанных с проведением приписки, за счет средств, предусмотренных городским бюджетом.
9. Начальнику государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска» обеспечить призывной участок техническими работниками на период работы комиссии по приписке граждан.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
11. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск»                Н.Асылбеков
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Степногорская
городская поликлиника»                     А.Дуйсенов
Главный врач государственного
учреждения «Степногорская
региональная психиатрическая
больница»                                  Б.Сармурзинов