Байторысай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 желтоқсанда № 3-8-63 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 13.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемесінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 11.10.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Байторысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 17.05.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Байторысай ауылдық округінің елді мекендер көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Байторысай ауылында - Бөкенбай батыр, Торанғұл, Бірінші Мамыр, Абай Құнанбаев, Марат Оспанов, Тың, Жеңіс, Набережная, Ардагер, Желтоқсан;
Полтавка ауылында - Есет Көкіұлы, А.Г. Батурин, Жастар;
Дмитриевка ауылында - Достық, Бейбітшілік;
Покровка ауылында - Д.М. Кузьменко, Әлия Молдағұлова, Жеңіс, Есет батыр, Құлақбай.
Ескерту. 1-4 тармақтар 1 тармаққа біріктірілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 13.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 07.06.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байторысай ауылдық округінің әкімі А.Б. Күзенбаев

О присвоении наименования улицам населенных пунктов Байторысайского сельского округа
Решение акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27 ноября 2008 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 22 декабря 2008 года за № 3-8-63
Сноска. Заголовок решения с изменениями, внесенными решением акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слово "селолық" заменены словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется решением акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 11.10.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 08 декабря 1993 года, аким Байторысайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 17.05.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Байторысайского сельского округа:
в селе Байторысай - Бокенбай батыр, Торангул, Биринши Мамыр, Абай Кунанбаев, Марат Оспанов, Тын, Женис, Набережная, Ардагер, Желтоксан;
в селе Полтавка - Есет Кокиулы, А.Г Батурина, Жастар;
в селе Дмитриевка - Достык, Бейбитшилик;
в селе Покровка - Д.М. Кузьменко, Алия Молдагулова, Женис, Есет Батыра, Кулакбай.
Сноска. Пункты с 1 по 4 объединены в пункт 1 решением акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); пункт 1 с изменениями внесенными решением акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 07.06.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Байторысайского сельского округа: А.Б. Кузенбаев.